Yekta Kurtuluş: ‘O golü Sneijder’e yolladım’

Fenerbahçe kalecisi Volkan’ı nefis bir vuruşla avlayan ve Antalya’ya 3 puan kazandıran Yekta, benzer vuruşlarla Volkan’a 2 gol atan Sneijder’e maçtan sonra golün videosunu yolladığını söyledi ve nedenini anlattı.

14 Aralık 2016, Çarşamba 02:30 Son Güncelleme:
- A +
Yekta Kurtuluş: ‘O golü Sneijder’e yolladım’
Galatasaray’la yolları ayrıldıktan sonra ilk olarak Sivas’ın ardından Antalya’nın yolunu tutan Yekta Kurtuluş, önceki akşam Fenerbahçe’yi nefis bir golle yıkmayı başardı. 25 metreden yaptığı vuruşla Volkan Demirel’i avlayan 31 yaşındaki futbolcu, Antalya’ya 3 puan kazandırırken, akıllara Sneijder’in Volkan’a daha önce attığı 2 golü getirdi. Konuyla ilgili FANATİK’e konuşan Yekta, golün videosunu Sneijder’e yolladığını belirterek, şunları dile getirdi: 

‘Attığım gol çok benziyor’

“Bunun altında bir neden aranmasın. Çünkü attığım gol Sneijder’in gollerine çok benziyor. Ben de maçtan sonra sevincimi onunla paylaşmak istedim. Sneijder’le beraber oynadık. Son derece pozitif bir insan. Çok sevdiğim bir karakter. Onun gibi vuruş yapan oyuncu sayısı Süper Lig’de bir elin parmağını geçmez. Ben böyle golleri Kasımpaşa’da da atıyordum. Uzun süre sonra böyle bir gol atmak beni çok mutlu etti.”
    
Murat Akbaş

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...