Yekta 5 ay yok

Galatasaray'ın daha önce büyük gerilim yaşayıp, ardından sponsorluk anlaşmasını yenilediği Medical Park'la dün yeni bir kriz patlak verdi. Sebep; Yekta'nın Acıbadem'de ameliyat edilmesi!

31 Ekim 2011, Pazartesi 12:58
- A +

Galatasaray’ın, ciddi krizler yaşadığı Medical Park hastaneler grubuyla yoluna soktuğu ilişkiler dün yeniden kopma noktasına geldi. Hatırlanacağı üzere Medical Park Sağlık Grubu’nda çalışan Doçent Dr. Burak  Kunduracıoğlu’nun Galatasaray tarafından görevine son verilmiş, bunun üzerine Medical Park yetkilileri sponsorluğu iptal etme noktasına gelmişti. Hatta 27 Eylül’de MR çektirmek için Medical Park Hastanesi’ne giden Muslera ve Eboue, “Sponsorluk anlaşmamız sona erdi” denilerek geri çevrilmişti. Daha sonra idari işlerden sorumlu başkan  yardımcısı Adnan Öztürk, Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta ile bizzat görüşmüş ve kriz bertaraf edilmişti.

Yeni sözleşme var

14 Ekim’de taraflar yeni bir sponsorluk sözleşmesi imzalamıştı. Ancak dün yeni bir kriz patlak verdi. Kayserispor maçında çapraz bağlarından sakatlanan Yekta Kurtuluş’un, Fulya Acıbadem Hastanesi’nde  ameliyat edilmesi üzerine ilişkiler kopma noktasına geldi. Medical Park Hastaneler Grubu’nun, Galatasaray cephesine büyük tepki gösterdiği, sponsorluk anlaşmasının iptal edilmesinin bile gündeme geldiği ifade edildi. Önümüzdeki günlerde krizin üstesinden gelinip gelinmeyeceği bilinmiyor.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.