MENÜ

Yaya Toure, menajerini yalanladı: "Futbolu bırakmıyorum"

Menajer Dimitry Seluk, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla oyuncusu Yaya Toure'nin futbolu bıraktığını açıklamıştı. Aralık ayında Olympiakos'tan ayrıldıktan bu yana boşta olan Fildişi Sahilli yıldız isim, resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruyla menajerini yalanladı.

13 Mayıs 2019, Pazartesi 12:39 Son Güncelleme:
- A +
Yaya Toure, menajerini yalanladı: 'Futbolu bırakmıyorum'

Aralık ayında Yunan ekibi Olympiakos'tan ayrılan Fildişi Sahilli yıldız Yaya Toure'nin futbolu bıraktığı açıklanmıştı. Bizzat menajeri Dimitry Seluk tarafından kamuoyuyla paylaşılan bu haber, 36 yaşındaki futbolcu tarafından resmen yalanlandı. Kariyerinde Monaco, Barcelona ve Manchester City gibi takımlarda forma giyen Toure, resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda şunları kaydetti:

"Geleceğim hakkında son dönemlerde çok fazla spekülasyon çıktı. Şunu net olarak belirtmek isterim ki futbolu seviyorum ve birkaç yıl daha kariyerimi sürdürmek istiyorum. Evet, kendimi antrenörlüğe de hazırlıyorum ancak bu, şu anda düşündüğüm bir şey değil. Kariyerimde yeni meydan okumalara hazırım. Emekliye ayrılmaya karar verdiğimde de bunu size kendim açıklayacağım."

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...