Yaşar İpek ile ilgili bilinmeyenler... Yaşar İpek kimdir?

Yaşar İpek magazin gündemini meşgul eden şarkıcılardan. Adını Seren Serengil'le yaşadığı ilişki ile duyuran şarkıcı Yaşar İpek ile ilgili hala merak edilen birçok soru var. Yaşar İpek kimdir? Mesleği nedir? Yaşar İpek nereli? gibi sorulara yanıtlar aranıyor. Yaşar İpek ile ilgili merak edilenleri haberimizde toparladık.

22 Mart 2018, Perşembe 13:17 Son Güncelleme:
- A +
Yaşar İpek ile ilgili bilinmeyenler... Yaşar İpek kimdir?
Yaşar İpek kimdir? Yşar İpek kaç yaşında ve nereli? soruları kamuoyunun gündemini uzunca süre meşgul etti ve edecek gibi duruyor. İsmini daha çok Seren Serengil ile yaşadığı ilişki ile duyuran Yaşar İpek'in, bilinmeyenleri devam ediyor. Bu haberimizde Yaşar İpek'in hayatına ilişkin merak edilenleri toparladık.

Yaşar İpek nereli?


Yaşar İpek Cezaevinden çıkan Seren Serengil'e verdiği destekle adından söz ettirmişti. İşte Yaşar İpek ile ilgili merak edilenler ve hayatı ile ilgili bilmedikleriniz... Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorularına yanıtı yazımızda bulabilirsiniz. Sus, Okul Bitince, Kapı Zili, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, albümleriyle tanınan ünlü şarkıcı Yaşar İpek'le ilgili merak edilenler neler? İşte Seren Serengil’e verdiği destekle adından söz ettiren şarkıcının kısa yaşam öyküsü…
 

Yaşar İpek hangi yılda doğdu?Yaşar İpek, 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen Diyarbakırlı olan Yaşar İpek, 5 yaşında ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etti. 1986 yılında Öksüzler, 1988 yılında Acı ve yine aynı yıl Es Deli Rüzgar isimli sinema filmlerinde rol aldı. Rol aldığı filmlerde Emrah’ın küçüklük karakterini canlandırdı.

Günümüzde ise bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır. Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var isimli albümleri müzik piyasasındaki yerini aldı.

Emrah ile bir akrabalığı var mı? sorusunun cevabını ise Yaşar İpek şu şekilde açıklamıştır, ‘Babaannemin ikinci evliliği olan eşinden çocuğudur, herhangi bir kan bağımız yoktur.'

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, ceza evinden çıkmasının hemen ardından evleneceği kişinin ismini ve düğün tarihiyle ilgili sürpriz açıklamalar gerçekleştirdi. Seren Serengil magazin basınına, 10 Temmuz tarihinde Yaşar İpek ile evleneceği duyurusunda bulundu. Seren Serengil'in bu açıklamalarının ardından dünya evine girme kararı aldığı isim Yaşar İpek'in kim olduğu ve hayatı merak edilerek tüm hızıyla araştırmalara başlandı. Peki, Seren Serengil'in zor dönemde yanında olan ve desteğini hiç eksik etmediği isim Yaşar İpek kimdir? Hayatını birleştireceği Seren Serengil gibi şarkıcı olan Yaşar İpek aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Yaşar İpek'in detaylı biyografisi...
 

Yaşar İpek nereli?


Asken Diyarbakır'lı olan Yaşar İpek, 1983 senesinde ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşme kararı aldı. Müzikle ve sinemayla daha çocuk yaşlarındayken tanışan Yaşar İpek, 6 yaşında iken ailesinin film şirketinin yapımı olan sinema filmi ile sinema hayatına adım atmıştır.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...