Volkan Şen'e iyi haber

Bursaspor'un genç futbolcusu Volkan Şen'in performans düşüklüğünde, alacaklarına karşın kulübün kendisine vaad ettiği ev sözünü yerine getirmemesinin de etkili olduğu ileri sürüldü. Bursaspor Kulübü futbolcuya evin iç dekorasyonu için renk seçmesini istediği ve tapusunun da 15 gün içerisinde teslim edileceği öğrenildi.

10 Mart 2011, Perşembe 10:48 Son Güncelleme:
- A +
Volkan Şen'e iyi haber

Geçtiğimiz yıl kulüpten alacağı olan 234 bin TL karşılığında Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın kendisine, Yönetici Zekeriya Ünal'dan alınan 300 bin TL'lik çeki verdiği, bu çek karşılığında müteahhitlik yapan Zekeriye Ünaldı ile inşaat halinde olan ve bir yıl sonra bitirileceği vaad edilen ev için 234 bin TL'ye anlaştıkları, ancak kooperatif hissesi olarak görülen evin zamanında bitirilmediği gibi bu konuda Kulüp Başkanı İbrahim Yazcı ile yeşil beyazlı yönetimin de kendisine sahip çıkmamasının neden olduğu ileri sürüldü.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Bursaspor Kulübü genç futbolcuya müjdeli haberi verdi. Evin iç dekorasyonu için renk seçmesi istenilen golcü futbolcuya tapusunun da 15 gün içiresinde teslim edileceği bildirildiği öğrenildi.

Emre KOŞAK - Bursa / DHA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...