Volkan - Emre

Tüm sorunlara karşın lige iyi bir başlangıç yaptıklarını vurgulayan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.

14 Ekim 2011, Cuma 02:30
- A +

‘Gerçekleri göstereceğiz’

İyi bir takım olduklarını vurgulayan başarılı eldiven, “Çok iyi bir takımız. Özellikle böyle bir süreçte bu güçle devam etmek, 5’te 5 yapmak ki biz öyle kabul ediyoruz, kolay bir şey değil. Önümüzdeki 4 maçlık periyodu da çok iyi bir şekilde atlatarak devam edeceğiz, puan kaybetmeden devam etmeyi hedefliyoruz” dedi. Volkan Demirel, takımdaki ve camiadaki birliğe de dikkat çekerken, “Çalışanlar, sporcular, yöneticiler, taraftarlar birbirine sımsıkı bağlandı. Biz bu kötü zamanlardan iyi günleri görerek çıkacağız” diye konuştu. Volkan, Milli Takım’daki tepkiler için ise, “Çatlak sesler tüm takıma gösterilen, protestolardı” dedi.

‘Yaşananlar bizi motive etti’

Emre Belözoğlu, yaklaşık 40 gündür idman ve maç yapmadığının altını çizerken, “Bu haftadan itibaren, sezon sonuna kadar takımım için çalışmak, istiyorum” diye konuştu. Tecrübeli futbolcu, “Birbirine kenetlenen bir takımımız var. Arkadaşlarımızın hepsi ellerinden geleni yaptı. Bir takımın nasıl olması gerektiğini, her zaman olduğu gibi, bütün Türkiye’ye bir kez daha gösterdik. Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Emre, Milli Takım için ise, “Tecrübeli arkadaşların ve gençlerin karışımından oluşan bir takımımız var.Gönül isterdi ki bu gruptan direkt çıkalım ancak bir gerçek var ki Almanya bizden daha iyiydi” ifadesini kullandı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.