"Volkan Demirel'i bitirdiler"

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, takıma geri döndü. Tecrübeli futbolcu düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe camiasından, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi. Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında gündemi değerlendiren Fatih Altaylı, Volkan Demirel'in özür dilemesiyle ilgili konuştu.

08 Ocak 2019, Salı 10:01 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe'de uzun yıllar forma giyen Volkan Demirel kadro dışı bırakılmıştı. Tecrübeli futbolcu düzenlenen basın toplantısında Fenerbahçe camiasından, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Asbaşkan Semih Özsoy'dan özür diledi ve takıma geri döndü.

Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında gündemi değerlendiren Fatih Altaylı, Volkan Demirel'in özür dilemesiyle ilgili konuştu.

Volkan Demirel'e yapılanın ayıp olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, "Volkan'ın suçu ne bilmiyoruz. Kapalı kapılar ardından yapılan saygısızlıktan bahsediliyor. O zaman özrü de kapalı kapılar ardında dile. Bunu hiç dillendirme ortalık yerde." dedi.

Kendisi açısından Volkan Demirel'in saygıyı hiç hak etmeyen ancak Fenerbahçe taraftarı açısından saygıyı hak ettiğini ifade eden Fatih Altaylı, "Volkan çıkıp 'Bu kulüp berbat yönetiliyor' deseydi özrünü böyle dilesin. Ama ne olduğunu bilmediğimiz, hatta olup olmadığını bilmediğimiz bir suçun özrü kamuoyunun önünde böyle dilenmez. Volkan Demirel'i orada bitirdiler." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...