Voleybol dünyası yasta! 4 isim depremde hayatını kaybetti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Hatay Voleybol Takımı sporcularından Gözde Öztürk, Dilek Mucuk, Ahsen Baş’ın ve İrem Kurtoğlu'nun depremde hayatını kaybettiğini duyurdu.

Voleybol dünyası yasta! 4 isim depremde hayatını kaybetti

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin ardından enkaz altında kalan Hatay Voleybol Takımı sporcularından Gözde Öztürk, Dilek Mucuk ve Ahsen Baş’ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Haberin Devamı

Federasyonun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Hatay Voleybol Takımı sporcularından Gözde Öztürk, Dilek Mucuk ve Ahsen Baş’ın deprem felaketinde vefat ettiklerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcularımıza ve hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Camiamızın başı sağ olsun" ifadelerine yer verildi.

İREM KURTOĞLU DA HAYATINI KAYBETTİ

Hatay Voleybol Takımı’ndan yapılan açıklamada ise, voleybolculardan İrem Kurtoğlu'nu arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği belirtilmişti. İlerleyen saatlerde bir acı haber daha geldi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Hatay Voleybol Takımı sporcularından İrem Kurtoğlu'nun depremde hayatını kaybettiğini duyurdu.

Haberin Devamı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Türkiye’yi derinden sarsan depremlerin ardından enkaz altında kalan Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı sporcularından İrem Kurtoğlu'nun vefat ettiğini açıkladı. Federasyonun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Ülkemizde meydana gelen deprem felaketinde Hatay Voleybol Takımı sporcularından İrem Kurtoğlu'nun vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcumuza ve hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Camiamızın başı sağ olsun" denildi.

YORUM YAZ