Resmen açıklandı! Filenin Sultanları'nın Başantrenörü Daniele Santarelli...

Imoco Volley, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başantrenörü Daniele Santarelli ile 1 yıl daha yola devam edeceğini açıkladı. Santarelli “Hala buradayım ve elimizden gelenin en iyisini yapmak, eve başka kupalar getirmek için İtalya ve Avrupa'da uzun süre mücadele edebileceğimize inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Resmen açıklandı! Filenin Sultanları'nın Başantrenörü Daniele Santarelli...

Filenin Sultanları'yla geçen yılı 2 kupayla kapatan Daniele Santarelli, Imoco Volley ile de İtalya Ligi'nde şampiyon olmuştu. Imoco Volley, resmi hesaplarından yaptığı açıklamada Santarelli ile 1 yıl daha yola devam edeceğini duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Haberin Devamı

"İtalya ve Avrupa şampiyonu Prosecco DOC Imoco Volleyball üst üste sekizinci sezonunda da koç koç Daniele Santarelli'yle yola devam edecek. 15/16 ve 16/17 yıllarındaki göreviyle bu yıl kulüpteki 10. yılı olacak"

Resmen açıklandı Filenin Sultanlarının Başantrenörü Daniele Santarelli...SANTARELLI'DEN AÇIKLAMA
Sözleşme açıklamasının ardından Santarelli de kulübün internet sitesine açıklama yaptı. Santarelli şu ifadeleri kullandı:
“Hala buradayım ve elimizden gelenin en iyisini yapmak, eve başka kupalar getirmek için İtalya ve Avrupa'da uzun süre mücadele edebileceğimize inanıyoruz. Birçok zorluğun olduğu yeni bir sayfa açıyoruz, ancak bu seviyedeki bir şirket, olağanüstü bir kadro ve İtalya'daki bir numaralı izleyici ile hikayemize devam etmek için hala yüksek hedeflerimiz var. Kulübe ve tüm taraftarlara güvenleri, sevgileri ve Palaverde'mizde gelecek sezon için aldıkları randevular için teşekkür ediyorum!"

YORUM YAZ