Filenin Sultanları'na bir sakatlık haberi de ondan gelmişti! İlkin Aydın'dan açıklama geldi

Milletler Ligi'nde son hafta karşılaşmalarına çıkacak olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız bir yandan da sakatlıklarla mücadele ediyor. Zehra Güneş'in VNL defterini kapatması, Hande Baladın'ın sakatlığı sonrası İlkin Aydın'dan da kötü haber gelmişti. Genç sporcu sakatlığına dair Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. İşte detaylar.

Filenin Sultanları'na bir sakatlık haberi de ondan gelmişti! İlkin Aydın'dan açıklama geldi

Milletler Ligi'nde mücadele eden dünya bir numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız, sakatlık haberleri peş peşe gelmişti. Eda Erdem'in VNL ilk haftasına sakatlığı nedeniyle katılamamasıyla başlayan furya Zehra Güneş, Hande Baladın ve son olarak İlkin Aydın ile devam etti. 

Haberin Devamı

ÜSTÜNDAĞ AÇIKLADI

İlkin Aydın'dan da sakatlık haberi gelmesinin ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şu açıklamayı yapmıştı:

“ABD’deki maçlarda boynundaki sorun nedeniyle süre alamayan Hande Baladın’ın hiçbir sıkıntısı kalmadı ve 3. ayak karşılaşmalarında süre alabilecek. Orta oyuncumuz Zehra Güneş ise menisküs sakatlığı nedeniyle Türkiye’de kaldı ve 2 hafta tedavisine burada devam edilecek. ABD dönüşü İstanbul’daki antrenman sırasında ayak bileğinde burkulma yaşayan İlkin Aydın, takımla beraber Hong Kong’a gitti ve Tayland’da yapılacak Final Etabı’nda yer alabilmesi için tedavisi yoğun şekilde sürüyor."

İLKİN AYDIN'DAN SAKATLIĞI SONRASI İLK PAYLAŞIM

Sakatlık haberi sonrası İlkin Aydın, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı ve şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

"Yanımda olduğunuz ve destek mesajlarınızla moral verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. En kısa sürede sahada olmak için sabırsızlanıyorum"

Filenin Sultanlarına bir sakatlık haberi de ondan gelmişti İlkin Aydından açıklama geldi

YORUM YAZ