MENÜ

Eczacıbaşı'nda Ferhat Akbaş, Fenerbahçe maçı sonrası olay sözler! 'Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsüyü kuruyordu'

Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş, pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları şampiyonluk maçıyla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, "Sabah burada 6-7 tane görevli Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsüyü kuruyordu. Onları dışarı çıkarttık. Onları 21 Nisan sabahı antrenmanımıza bekliyoruz. Kürsüyü burada beraber kurabiliriz” ifadelerini kullandı.

Vodafone Sultanlar Ligi final serisi dördüncü maçında Eczacıbaşı Dynavit Fenerbahçe Opet'i ağırladı. Seride 2-1 önde olan Sarı-Lacivertliler maçı kazanması durumunda şampiyonluğunu ilan edecekti. Ancak Eczacıbaşı Dynavit 3-0 gibi net bir skorla galip geldi, seriyi 2-2'ye getirdi ve eşleşmeyi 5. ve son maç olan finale taşıdı. Pazar günü oynanacak mücadeleyi kazanan ekip, Vodafone Sultanlar Ligi şampiyonu olacak.

Haberin Devamı

'F.BAHÇE İÇİN KÜRSÜ KURUYORLARDI'

Eczacıbaşı Dynavit’in başantrenörü Ferhat Akbaş, set vermeden kazanıp seriyi 2-2’ye getirdikleri Sultanlar Ligi play-off final serisini kazanmak için iddialı olduklarını söyledi. Başarılı çalıştırıcı, yaptığı açıklamada, “Maç muhteşemdi, bütün oyunculara teşekkür ediyorum. Sabah burada 6-7 tane görevli Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsüyü kuruyordu. Onları dışarı çıkarttık. Onları 21 Nisan sabahı antrenmanımıza bekliyoruz. Kürsüyü burada beraber kurabiliriz” şeklinde konuştu.

Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacakları şampiyonluk maçına dair de konuşan Akbaş, “Bugünkü gibi mücadele eden, sonuna kadar şampiyonluğu kazanmak isteyen bir takımız. Kızları görüyorsunuz, bugün gözlerinden alev çıkıyordu. Aynı oyunu pazar günü de tekrar etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Eczacıbaşında Ferhat Akbaş, Fenerbahçe maçı sonrası olay sözler Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsüyü kuruyordu

ELİF ŞAHİN: TAKIMIMLA GURUR DUYUYORUM

Sultanlar Ligi play-off final serisinde Fenerbahçe’yi 3-0 yenip seride durumu 2-2’ye getiren Eczacıbaşı Dynavit, şampiyonluğu son maça taşıdı. Mücadelenin ardından İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine açıklamalarda bulunan Eczacıbaşı Dynavit’in başarılı oyuncusu Elif Şahin, “Seri gerçekten çok zorlu geçiyor. Son maçtan sonra bugünkü maçı almak bizim için çok önemliydi. Ya tamam ya devamdı ve biz devam ettik. Takımca çok güzel bir oyun sergiledik. Takımımla gurur duyuyorum. Herkese çok teşekkürler. Umarım 5. maçta da istediğimizi alırız. Bundan daha iyi bir Eczacıbaşı istiyorum ve bekliyorum” diye konuştu.

Eczacıbaşında Ferhat Akbaş, Fenerbahçe maçı sonrası olay sözler Fenerbahçe şampiyonluğu için kürsüyü kuruyordu

YORUM YAZ