Montella: Son derece hazırız, en iyisini yapacağız

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Erkek Futbol Takımı için sponsorluk anlaşması imzaladı. Sponsorluk anlaşması için TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, sponsor firmanın genel müdürü Cem Oğuz, TFF Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri ve A Milli Erkek Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella katıldı.

Sponsorluk anlaşmalarından her zaman mutluluk duyduğunu dile getiren A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, “Yeni bir sponsorluk olduğu zaman büyük mutluluk duyarım. Bize güveniyor demektir. Yeni bir zorlukla, mücadele ile karşı karşıyayız. Bize güvenenler var. 8 bin kişiyi yönetmeye alışkın bir firma bize güveniyorsa teşekkür hak ediyordur. Genç bir takımız, hızlı olduğumuzu ümit ediyoruz. Futbolda öncelik hızdır, sürattir. Son derece hazırız. En iyisini yapacağız. Almanya’da destek bulacağımızı biliyoruz. İyi hazırlandık. Şu anda genç bir takımız, en genç takımız. Gençler sahada olduğu zaman onlara baskısız, neşeli, keyifli oyun oynatmak önemlidir ama sorumluluklarının dahilinde olması lazım” dedi.

Haberin Devamı

“SON KARARI SAHADA GÖRDÜKTEN SONRA VERECEĞİZ”

Milli takımın hafta başında toplanmaya başlayacağını belirten Montella, “Lig bitiyor. Çok sayıda maç takip ettik. Yüzlerce maçlı canlı takip ettik. Net fikirlerimiz var. Şampiyonlar Ligi’nde final oynayan iki futbolcumuz sonra katılacak. Ligi bitenler var. Bazıları erken katılacak sanırım 24 Mayıs’ta. Daha geniş bir yelpaze 7 Haziran’da olacak. Sahada net gördüğümüz zaman, son kararımızı vereceğiz. U21 takımımıza çok önem veriyoruz. Özellikle 7 Haziran’a kadar onlarla maç yapabiliriz. Bizimle başlayıp onlarla devam edecek oyuncular olabilir. Sinerjinin iyi olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

YORUM YAZ