Fatih Tekke: Çok büyük hedef tutturduk

Süper Lig’in 34’üncü hafta maçında Alanyaspor, sahasında ağırladığı İstanbulspor’u 6-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında Alanyaspor, açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, takımının performansından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Maçla ilgili çok söylenecek bir şey yok. Oyuncularımı tebrik ediyorum. İstanbulspor'a başarılar diliyorum. Onlar da bizim çoğuyla çok vakit geçirdiğimiz oyuncular. Hatta bizim kurduğumuz takım. Geçen sene onlarla çok ciddi bir mücadeleden çıktık ve başardık. Onların da üzerimizde çok emeği var. Onlara başarılar diliyorum. Bugün ülkede belki İstanbulspor’u bu kadar zor duruma düşüren bence Alanyaspor’dur. Çok doğru set hücumları ve antrenmanlarda yaptığımız hemen hemen tüm doğruları bu maçta da gösterdik” açıklamasında bulundu.

Haberin Devamı

"ALANYASPOR’UN TEMELLERİNİ OLUŞTURAN OYUNCULAR OLDU"

Tekke bundan sonraki maçları da aynı oyunla oynamak istediklerini söyleyerek, “Geldiğimiz nokta ve şu anki konumda Alanyaspor'un hedeflerinde her maça galibiyetle çıkıyoruz ve bugünden itibaren o çok büyük hedefi tutturduk. Alanyaspor'un temellerini oluşturan oyuncular oldular. Oyuncuları bu yüzden tebrik ederim. Çok değerliydi. Bundan sonraki tüm maçlarımızı aynı oyunumuzu, gücü ve oyuncu performansını devam ettirerek ligi bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ