Erden Timur: Herkes şampiyonluğa inanmıştı

Galatasaray, Süper Lig’in 38’inci ve son haftasında deplasmanda Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Karşılaşmanın ardından Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk için mutluluğunu dile getiren Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, "En başta hocama teşekkür ediyorum. Emeği çok büyük. Çok güzel bir kalbi var. Galatasaray’a çok şeyini veriyor. Oyunculara çok teşekkür ediyorum. Başkanımıza, yönetim kuruluna, Florya personeline teşekkür ediyorum. Hep diyorum, sonunda hak eden kazandı. Bu sonuca ulaştığımız için çok mutluyuz" ifadelerinde bulundu.

Haberin Devamı

“HERKES ŞAMPİYONLUĞA İNANMIŞTI"

Zorlayıcı bir sene olduğunu dile getiren Erden Timur, “Son hafta herkes motiveydi. Florya’nın çok güzel bir sevgi ortamı var, gerçek ve samimi. Aylardır Florya’dayım. Herkes şampiyonluğa inanmıştı. Fenerbahçe maçı arada bir kaza oldu. Rekorlar kıran takım, rekorlar kıran bir hocamız var. Bu sene ciddi bir mücadele oldu. Zorlayıcı bir seneydi. İki takım başarılı bir sene yürüttü. İki takım da rekor kırdı. Tüm mücadele eden kulüpleri tebrik ediyorum. Galatasaray büyük bir camia. Galatasaray’da kişinin önemi yok. Müthiş bir camia. Okan hocamız önderliğinde daha nice başarılar olacak" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM YAZ