Bodrum FK teknik direktörü İsmet Taşdemir: Yarım kalan hikayemiz var!

1'inci Lig Play-Off yarı finalinde Çorum FK'yı seri penaltı atışları sonucunda evinde 5-4 yenen Bodrum FK adını finale yazdırdı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bodrum FK teknik direktörü İsmet Taşdemir ''Geçen seneden yarım kalan hikayemiz var. Bu hikayeyi tamamlama hayalimiz var. En iyi oyunu finalde oynarız" dedi

1'inci Lig Play-Off yarı finalinde Çorum FK'yı seri penaltı atışları sonucunda evinde 5-4 mağlup eden Bodrum FK adını finale yazdırdı.

Haberin Devamı

Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir ise önemli bir maçı kazanıp tekrar finale çıktıklarını söyledi. Taşdemir, “İki takımın bu havada mücadele göstermesi çok önemli. Oyuncularımız çok istedi. Nitekim penaltılara kaldı. Penaltılar şans işi, nasip işi. Bize nasipmiş. Oyuncularımız çok önemli noktalara geldi. Üç senede üç finale kaldık. Biri 2'nci Lig, 2'si 1'inci Lig. Biz bir aile olduk. Çok çalıştık, çok iyi etüt ettik. Bazı kişilere takımı beğendiremedik. Yeri geldi kötü hoca oldum, oyuncularım kötü futbolcu oldu. Hakaretlere uğradık. Ben oyuncularımı kutluyorum. Herkesin ayağına, yüreğine sağlık. Geçen seneden yarım kalan hikayemiz var. Bu hikayeyi tamamlama hayalimiz var. En iyi oyunu finalde oynarız" diye konuştu.

YORUM YAZ