'Vardar artık gelmesin'

Eskişehir yenilgisinin ardından bir TV programında zehir zemberek açıklamalar yapan Sinan Vardar'ın biletini Başkan kesti: Artık yönetime gelmesin, altyapı sorumluluğundan istifa etsin.

18 Eylül 2011, Pazar 12:00 Son Güncelleme:
- A +
'Vardar artık gelmesin'

Maccabi Tel Aviv zaferiyle rahat bir nefes alan Beşiktaş Yönetimi’nde Sinan Vardar krizi tavan yaptı. Ligin ilk maçında Eskişehirspor’a 2-1 mağlup olan Siyah-Beyazlılar’ın kötü futbolu sonrasında Vardar bir TV programına canlı bağlanmış; Kaptan Guti başta olmak üzere futbolcular ve teknik heyeti sert bir dille eleştirmişti. Daha önce de benzer çıkışlarda bulunan Vardar’ın son sözleri, bardağı taşıran son damla oldu. Başkan Yıldırım Demirören’in kurmaylarına, “Vardar zaten yedek yönetici, istifa edemez. Ancak altyapı sorumluluğu görevinden istifa etsin. Kulübe faydası dokunmadığı gibi zarar veriyor. Onu yönetim toplantılarında da görmek istemiyorum” dediği belirtildi.

Metin Keçeli de patladı

İkinci başkan Keçeli de sert sözler kullandı. Keçeli, “Sinan Vardar Beşiktaş için hiçbir şey yapmadan, doğru dürüst kulübe bile uğramadan yöneticileri töhmet altında bırakamaz. Konu altyapıdan değil. Son 3 yıldır Beşiktaş kadrosunda çok sayıda genç oyuncu şans bulup sahaya çıkmıştır. Mehmet Sedef, Ali Kuçik, Onur, Cumali, Doğukan ve Necip şans bulmuştur. Sinan Vardar’ın önce Metris’te bulunan Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’ya saygılı olması gerekirdi” dedi.   

Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...