MENÜ

‘Var gücünüzle destekleyin’

Derbide Sarı-Lacivertliler’i, yaklaşık 2 bin kişi destekleyecek. Maç öncesi sitesinden Arena’ya ulaşım bilgisi paylaşan Fenerbahçe, taraftarına, “Size yakışır tutum sergileyin. Mücadele boyunca takımınızı var gücünüzle destekleyin” mesajını gönderdi.

05 Şubat 2017, Pazar 02:30 Son Güncelleme:
- A +
‘Var gücünüzle destekleyin’
Fenerbahçe’nin sitesinden Beşiktaş derbisi öncesi taraftarlarına bir duyuru geldi.

Vodafone Arena’da, Sarı-Lacivertliler’e ayrılan yaklaşık 2000 biletin tamamının satıldığı ifade edilirken, İl Güvenlik Kurulu Toplantısı’da alınan kararlar da maddeler halinde Fenerbahçe’nin sitesinden taraftarlarıyla paylaşıldı. İşte o uyarılar;

*Taraftarlarımız kartlarını, stadımızın yanındaki Passolig gişelerinden temin etmeleri gerekmektedir. (Kenan Evren Lisesi bahçesi ve Şefik Bey Sokak)

* Saat 15:00 itibariyle Recep Peker Caddesi, Kızıltoprak ıŞıklar mevkiinden Yoğurtçu Parkı’na kadar araç trafiğine kapatılacak ve güvenlik noktaları kurulacaktır.

* Taraftarlarımız, Passolig kartlarına yükledikleri biletleri, başka bir karta transfer edemeyecek, kartlarında bilet yüklenmemiş olanlar otobüse alınmayacak.

* Biletli taraftarlarımız maç günü saat 15:30’da, Ülker Stadı’nın önünde hazır olmaları gerekmektedir. Taraftarlarımızın bu noktada bilet kontrolleri ve üst aramaları yapılacak ve
kulübümüz tarafından organize edilen otobüslerle toplu olarak Vodafone Arena’ya hareket edilecektir.

* Vodafone Arena Stadı’nda takımımızı destekleyecek taraftarlarımızdan hassasiyet bekliyor, Fenerbahçe taraftarına yakışır bir tutum sergilemelerini ve mücadele boyunca takımımızı var gücüyle desteklemelerini rica ediyoruz.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...