MENÜ

Uşaklı Cirit Kulüpleri, şampiyonaya uğurlandı

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonunca düzenlenen Atlı Cirit Türkiye Şampiyonası’nda yarı final müsabakalarına çıkacak Uşak’lı cirit kulüplerini Belediye Başkanı Nurullah Cahan şampiyonaya uğurladı.

26 Ekim 2017, Perşembe 15:15 Son Güncelleme:
- A +
Uşaklı Cirit Kulüpleri, şampiyonaya uğurlandı
27-29 Ekim tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek Atlı Cirit Türkiye Şampiyonası’nda 4’lü finale kalan Akse Atlı Cirit Spor Kulübü ve Genç Bozkuş Cirit Spor Kulüpleri’nin yöneticileri Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın misafiri oldu. Yapılan ziyarette son değerlendirmeler yapılırken, kulüp yöneticileri şampiyonadan şehre kupayla döneceklerinin altını çizdi.

Yarı final maçları için Uşak Belediyesi vatandaşlara ücretsiz otobüs temini yaptı. Gece 24:00’de 15 Temmuz Şehitler Meydanından kalkacak otobüsler, takımların finale kalması durumunda Cuma gecesi de vatandaşların hizmetine sunulacak.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, cirit kulüplerinin daima destekçisi olduklarını söylerken ”Şampiyonluk kupasını şehrimize getirmeyi ve o mutluluğu hep birlikte yaşamayı hedefliyoruz” dedi.

“Şampiyonluk Kupasını şehrimize getireceğiz”

Cuma günü saat 9.30’da Şengel Atlı Cirit Spor Kulübü ile yarı final müsabakasına çıkacak olan Genç Bozkuş Atlı Cirit Spor Kulübü Başkanı Sefa Yağcı, “İnşallah Rabbim izin verirse Türkiye Şampiyonluğu kupasını şehrimize getirmeyi hedefliyoruz. Belediye Başkanımıza şimdiye kadar vermiş olduğu destekten dolayı şükranlarımı sunuyorum. İnşallah hayırlısı olur” değerlendirmesinde bulundu.

İlk yarı final müsabakasının ardından Akıncılar Atlı Cirit Spor Kulübü ile diğer yarı final maçına çıkacak olan Akse Atlı Cirit Spor Kulübü Başkanı Vasfi Yılmaz ise, “Sayın Belediye Başkanımıza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederim. İnşallah tüm Uşak’ın ve Başkanımızın yüzlerini güldüreceğiz ve şampiyonluk kupasını ilimize getireceğiz” dedi.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ünal ve Spor İşleri Müdürü Mustafa Tunay da hazır bulundu.

İHA

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...