MENÜ

Ünlülerin ev halleri

Corona virüsü günlerinde ünlü isimlerde evlerinde..işte ev halleri

28 Mart 2020, Cumartesi 23:40 Son Güncelleme:
- A +
Ünlülerin ev halleri

Aleyna'dan direk dansı

Aleyna Tilki, ilk kez geçtiğimiz yıl rol aldığı reklam filminde direk dansı yaparak hünerlerini sergilemişti. 15 gündür karantinada olan genç şarkıcı, evde direk dansı yaptığı görüntüleri "Sahnede dans edemesek de evimizde tek başımıza dans ediyoruz. Ama umarım her şey geçer ve sahnelerde buluşuruz. Çok ama çok özledim sizinle sahnede buluşmayı" notuyla paylaştı.

Ünlülerin ev halleri

Berkay ‘dan 'Evdeyiz Dede' şov

Popçu Berkay, çekimlerini koronavirüs salgını öncesinde yaptığı YouTube kanalı için hazırlanan 'Evdeyiz Dede' adlı şov programını sevenleriyle buluşturdu. Berkay'ın ev ortamında kendi orkestrası ile müzisyen dostlarını ağırlayıp beraber şarkılar söylediği programına Zeynep Bastık, Edis, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Simge konuk oldu.

Ünlülerin ev halleri

'Bastım filtreyi'

Hazal Kaya, karantina günler inden bir fotoğrafı Instagram'da takipçileri ile paylaştı. Kaya al tına şu notu düştü: "Bastım filtreyi hakkınızı helal edin. Oğlan geceleri uyumaz oldu. Gözlerimin altları mor değil, çürük artık. Bir de saçlarımı en sağdan ayırdım. Ne diyorsunuz? Sabahları küpe takmadan da salona inmiyorum. Büyüyünce Ziyagil olup topuklularımla ineceğim. İyi mi?"

Ünlülerin ev halleri

17. günde İrem!

Instagram'da esprili paylaşıml arıyla dikkat çeken İrem Derici, son postunda yine takipçilerini güldürdü.

"Karantinada ilk gün ve 17. gün" diyerek iki ayrı fotoğrafını kolajlayan Derici , karantinada olduğu süre içinde 3 şarkı yaptığını da açıkladı.

Ünlülerin ev halleri

Stokları tükendi

Begüm Kütük ve eşi Erdil Yaşaroğlu önceki gün Kuruçeşme'de market çıkışı objektiflere yansıdı. Çift koronavirüs sebebi ile 15 gündür evde olduklarını ve stoklarının bittiğini söyledi.

Begüm Kütük “Evde kalmak çok zor" dedi. Çiftin eldiven ve maske kullanarak önerilere uyması dikkat çekti.

Sıradaki haber yükleniyor...