Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi!

Güzelliği ile dikkat çeken spor spikeri Diletta Leotta, İtalya'da corona virüs günlerinde evinde spora başladı ve herkese spor yapması tavsiyesinde bulundu.

08 Nisan 2020, Çarşamba 12:03 Son Güncelleme:
- A +
Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi!

Corona virüs salgınının en çok etkilediği ülkelerden biri olan İtalya'da vatandaşların evlerindeki sosyal izolasyonları devam ediyor.

DAZN kanalının güzel spikeri Diletta Leotta da karantina günlerini sevgilisiyle evinde geçirip bu anlara ait kareleri sosyal medya hesabından paylaşıyor. Güzel spiker bu kez de spor yaptığı anlarla gündem oldu.

Diletta Leotta terasta yaptığı boks eğitimini instagram hesabından paylaşınca 2 saat içinde 300 bin beğeniyi aştı.

Leotta, geçtiğimiz günlerde İtalya'daki yaşanan koronavirüs kriziyle ilgili yaptığı açıklamada çok korktuğunu söylemiş ve halkın birlikte hareket etmesi gerektiğini ifade etmişti.

Leotta yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı; "Şu an yapabileceğimiz tek şey kendi sağlığımızı düşünmek. Sahadaki futbol oyuncuları gibi bizim de hayatta rollerimiz var ve bu virüse karşı takım halinde hareket etmeliyiz. Endişe içindeyiz ve sabahın ilk ışıklarına kadar siren sesi duyuyoruz. Bende koronavirüse dair bir belirti yok. Karantinada olduğum sürece spor ve yemek yaptım ve bol bol kitap okuyorum"

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...