MENÜ

Ünlü rapçi Ben Fero'dan müthiş smaç!

Mahallemiz Esmer şarkısıyla adını geniş kitlelere duyurduktan sonra Demet Akalın'la klip çeken rapçi Ben Fero'nun basketbola olan tutkusu biliniyordu. Ünlü rapçi sosyal medya hesabından attığı müthiş smacı takipçileriyle paylaştı.

17 Haziran 2020, Çarşamba 18:09 Son Güncelleme:
- A +

Mahallemiz Esmer şarkısıyla tanınan ve sonrasında Demet Akalın'ın ismini verdiği şarkısıyla adını geniş kitlelere duyuran rapçi Ben Fero basketboldaki hünerlerini sergiledi. Attığı smacı takipçileriyle paylaşan Ben Fero!nun paylaşımı ilgi gördü.

BEN FERO KİMDİR?

2000’li yılların başında amatör olarak rap denemeleri yaptı. İlk profesyonel çalışması ise 2018 yılında hazırladığı ‘Mahallemiz Esmer’ parçası oldu. Seslendirdiği Babafingo isimli parçaya klip çekmiş 20 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmış ve kısa sürede 1 Milyon’un üzerinde izlenme elde etmiştir.

Mahallemiz Esmer, Kimlerdensin, 3-2-1, Babafingo, Demet Akalın ve Biladerim İçin gibi önemli parçaları seslendiren Ben Fero, 1.77 metre boyunda ve 68 kilodur.

Ferhat Yılmaz, bilinen adıyla Ben Fero, 1991 yılında Almanya'nın Bonn şehrinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafından aslen Sivas, baba tarafından ise aslen Trabzon’ludur. Lise eğitiminin ardından 2005-2010 yılları arasında Üniversite eğitimini tamamlayan sanatçı, askerlik görevini Kıbrıs’ta tamamladı. Uzun yıllardır rap müziğiyle amatör olarak ilgilenen Ben Fero, 8 yaşında rap müziğiyle unutulmaz rapçi 2pac'i dinleyerek tanıştı.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...