United Eleven'da yeni içeriklerle 2014-15 sezonu başlıyor

Nexon Europe, kullanıcıların muazzam bir ilgi gösterdiği online futbol menajerliği simülatörü United Eleven'da yeni ve büyük bir içerik güncellemesinin duyurusunu yaptı.

28 Ağustos 2014, Perşembe 16:03 Son Güncelleme:
- A +
United Eleven'da yeni içeriklerle 2014-15 sezonu başlıyor

30+ yeni kulüp, 1,300+ yeni oyuncu ve mobil  uyarı uygulaması güncellendi.

Yeni sezon başlarken önemli transferler yapılırken yeni kulüpler ve oyuncuların pozisyon listesinde de değişiklikler gerçekleşti.

Kolombiyalı Rodriguez’in yeni sezonda AS Monaco’dan Real Madrid’e transfer olması oyun içinde de yankı bulurken, diğer önemli yeniliklerden galibiyet sarhoşu Toni Kroos’un  İspanyol takımının başına geçmesi ve David Luiz’in Paris St. Germain’in mavi-kırmızı renklerini Chelesea’nin mavi formasıyla değiştirmesi United Eleven’da heyecana yol açtı.

United Eleven listesine eklenen 38 yeni kulübün arasında, yerli takımlarının sayısını genişleten Hollanda ve Portekiz’e eklenen 15 yeni takım da yer alıyor. Çarpıcı olaylar yaşanan son sezonun ve Brezilya’da daha yeni geride bıraktığımız 2014 Dünya Kupasının ardından, 4.535 oyuncunun tamamının konumunda güncellemeler yapıldı ve gerçek yaşamdaki performanslarının tüm özellikleri yansıtıldı. Yine gerçek gündeme uygun bir şekilde İngiltere, Fransa, Almanya ve İspanya’daki takımlar performanslarına göre ligde yükseltildi veya küme düştü.

Nexon Europe Ürün Müdürü Paul Lee, “Hem oyunda hem de gerçek yaşamda yeni sezonun başlamasını dört gözle bekliyoruz. Futbol dünyasında gerçekleşen tüm değişiklikleri oyunumuza da yansıtıyor, oyuncularımızı dünyanın her tarafında görmeyi dört gözle bekliyoruz; yakın gelecekte gerçekleşecek turnuvamız da bunlardan biri” dedi.

Yeni özellikler arasında kullanıcıların oyuncularını diğer kıtalara gönderip orada antrenman yapmalarını sağlayan bir kredi sistemi de yer alıyor. Özel beceriler kazanmış olarak geri dönen oyuncular takım dinamiklerini ve tarzını değiştirecek. Maçta 6 km koştuklarında oyuncu niteliklerine +2 ekleyen Warmed Up (Isınmış), gol yerseniz +1 ekleyecek olan Quick recovery (Hızlı Toparlanma) ve daha fazlası da bu özellikler arasında!

Mobil kullanıcılar ayrıca oyuncuları sakatlandığında, cezalandırıldığında, oyundan alındığında veya benzeri önemli olaylarda kendilerine gerçek zamanlı uyarılar gönderen bir güncellemeyle de tanışacak.

Bugün ayrıca birebir bir turnuva duyurusu da yapıldı. Gerekli nitelikleri taşıyan 32 kullanıcı turnuvalara katılmak üzere seçilecek ve 720 avro tutarındaki ödül havuzundan payını alma şansına sahip olacak. Turnuva hakkındaki ayrıntılar yakında duyurulacak.

Daha fazla bilgi için www.united11.com  adresini, en son United Eleven haberleri ve gelişmelerden haberdar olmak için lütfen resmi Facebook sayfasını ziyaret ediniz: www.facebook.com/tr.united11.nexoneu

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...