Uğur Demirok: Belki böyle daha anlamlı ve güzel oldu

Konyaspor'un tecrübeli futbolcusu Uğur Demirok, Kayacık Tesisleri’ndeki antrenman öncesinde gazetecilere sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

24 Temmuz 2020, Cuma 22:10 Son Güncelleme:
- A +
Uğur Demirok: Belki böyle daha anlamlı ve güzel oldu

Konyaspor'un tecrübeli futbolcusu Uğur Demirok, Kayacık Tesisleri’ndeki antrenman öncesinde gazetecilere sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Sezon genelinde hiç hak etmedikleri yerlerde mücadele ettiklerini savunan Demirok, "Bu sezon yaşadığımız tüm sıkıntılara rağmen son haftaya rahat girdik. Biz küme düşmeyeceğimize her zaman inanıyorduk. Ben bir çok röportajımda da ’İnananlar her zaman başarır ve kazanır’ diye söylemiştim. Biz de inandık ve başardık." diye konuştu.

Kümede kalma yolunda kolay maçlarının olduğunu ancak bunları değerlendiremediklerini anlatan Demirok, "Ama biz zoru tercih ettik ve zoru da başardık. Bence şu anda böylesi daha güzel ve anlamlı oldu. Belkide şu anda Türkiye’de Başakşehir’den sonra en fazla biz konuşuluyoruz. Yaptığımız iki haftalık galibiyet serisi konuşuluyor. Gaziantepspor maçının ardından herkes neredeyse düştü gözüyle bakıyordu. Ama biz önemli bir işi başardık. Şampiyonluğa oynayan iki takımı güzel skorlarla yendik. Belki böyle daha anlamlı ve güzel oldu. Şu anda mutluyuz." değerlendirmesinde başladı.

Demirok, zor maçları kazanmalarındaki en büyük etkenin ekip olarak buna inanıp peşinden koşmaları olduğunu söyledi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...