MENÜ

U18 Milli Takımı, Akdeniz Oyunları'nda üçüncülük maçına çıkacak

19. Akdeniz Oyunları yarı finalinde karşılaştığı Fransa’ya 2-0 mağlup olan U18 Milli Takımı, İtalya-Fas maçının mağlubuyla üçüncülük maçına çıkacak.

02 Temmuz 2022, Cumartesi 21:45 Son Güncelleme:
- A +
U18 Milli Takımı, Akdeniz Oyunları'nda üçüncülük maçına çıkacak

U18 Milli Takımı, Cezayir'de düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları yarı final maçında Fransa'ya 2-0 mağlup oldu. Oran şehrinde Ahmed Zabana Stadium'da oynanan müsabakada Fransa'nın gollerini 10. dakikada Amine Messoussa ve 84. dakikada Yvan Ikia Dimi kaydetti. 

U18 Milli Takımı, 19. Akdeniz Oyunları'nda 4 Temmuz Pazartesi günü İtalya-Fas maçının mağlubuyla üçüncülük maçına çıkacak. Üçüncülük maçı TSİ 19.00'da, final maçı yine aynı gün TSİ 22.45'te Olympic Complex'te oynanacak.

Stat: Ahmed Zabana Stadium

Fransa: Mathieu Patouillet, Johaneko Louisjean, Kanfory Kaba (Dk.82 Ange Chiesa), Kevin Mercier, Nathan Buayi-Kiala, Mahamadou Kanoute (Dk.46 Lenny Pirringuel), Diabe Bolumbu, Younes El Hannach, Edvin Bongemba (Dk.66 Yvan Ikia Dimi), Badradine Bouanani (Dk.46 Reda Belahyane), Amine Messoussa (Dk.66 Adel Bacaha)

Türkiye: Jankat Yılmaz, Eren Tunalı (Dk.87 Enes Gülalan), Emir Tintiş, Yaşar Kavas, Sami Satılmış, Teoman Gündüz (Dk.46 Habib Biçer), Ahmet Karademir, Devran Şenyurt (Dk.46 Mert Kabasakal), Emir Ortakaya, Yunus Emre Kefeli (Dk.60 Mustafa Pınarcı), Ali Kılıç (Dk.66 Mehmet Ali Büyüksayar)

U18 Milli Takımı'nın 19. Akdeniz Oyunları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Serhat Öztaşdelen (Altınordu), Jankat Yılmaz ( Galatasaray A.Ş.)

Defans: Eren Tunalı (Bursaspor), Emir Ortakaya ( Fenerbahçe A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Mehmet Enes Gülalan (Karşıyaka), Yaşar Kavas (Konyaspor), Ali Şahin Yılmaz ( Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Sami Satılmış (Altınordu), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Teoman Gündüz (Hertha BSC), Mehmet Ali Büyüksayar (Konyaspor), Devran Şenyurt (SV Höngg), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet: Habib Biçer (Bodrumspor A.Ş.), Ahmet Karademir (Konyaspor), Yunus Emre Kefeli (Modafen), Ali Kılıç (Yılport Samsunspor)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...