Mert Günok, EURO 2024 için umutlu!

A Milli Takımımızın tecrübeli kalecisi Mert Günok, 2-1 kaybedilen Polonya maçının ardından konuştu, ellerinden geleni yapacaklarını ve EURO 2024'ün farklı olacağını düşündüğünü dile getirdi.

Mert Günok, EURO 2024 için umutlu!

2024 Avrupa Şampiyonası için geri sayıma geçen A Milli Futbol Takımımız, 14 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Almanya'da yapılacak EURO 2024 öncesi son hazırlık maçında deplasmanda Polonya'ya 2-1 mağlup oldu.

Haberin Devamı

Karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa konuşan A Milli Takımımızın tecrübeli kalecisi Mert Günok, İtalya ve Polonya maçlarında Montella'nın denemeler yaptığının altını çizdi, "Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bazı sakat oyuncularımız var. Mevkilerinde oynamayan oyuncular oldu bugün. Tabii ki kazanarak gitmek isterdik hazırlık maçlarında ama bu maçları kendimizi görmek için oynuyoruz. Denk takımlarla oynadık hazırlık maçlarında. Biz de galip gelebilirdik ama olmadı." diye konuştu.

Kampa şanssız başladıklarını vurgulayan başarılı isim, "EURO 2024 için az bir vaktimiz kaldı. Daha farklı olacağına inanıyorum bu kez. İnşallah galibiyetle başlarız. Mevkisinde oynayamayan oyuncularımız vardı. Hocamız da denemeler yapıyor, görmek istiyor. Şampiyonaya da az var ama bunları bahane olarak söylemiyorum. Biz elimizden geleni yapacağız. Daha farklı olacağını düşünüyorum." dedi.

YORUM YAZ