MENÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan A Milli Takım'a tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, deplasmanda Hırvatistan'ı Barış Alper Yılmaz'ın golüyle 1-0 mağlup eden Vincenzo Montella yönetimindeki A Milli Futbol Takımı'nı telefonda görüşerek tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan A Milli Takım'a tebrik

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile UEFA EURO 2024 Elemeleri D Grubu 6. maçında deplasmanda Hırvatistan'ı 1-0 mağlup ederek grup lideri olan Ay-Yıldızlı futbolcuları soyunma odasında telefonla konuşturdu. Kaptan Hakan Çalhanoğlu ve teknik direktör Vincenzo Montella ile konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbolculara tebriklerini iletirken, 15 Ekim Pazar günü Konya'da oynanacak Letonya maçı için başarılar diledi.

Haberin Devamı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: GÜZEL BİR NETİCE OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalhanoğlu'na telefonda, "Tebrik ediyorum. Yani gerçekten zor da olsa güzel bir netice oldu. Şimdi artık lider konuma da geçtik. Montella'ya tebriklerimi özellikle söyle" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan A Milli Futbol Takımı'nı telefonla arayarak tebrik etti

MONTELLA: BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR ONUR

Montella da, "Türkiye'yi temsil etmek benim için çok büyük bir onur. Hepimiz gururluyuz böyle bir galibiyet aldığımız için ve çok mutluyuz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan A Milli Takıma tebrik

EURO 2024 YOLUNDA DEV ADIM

BAKAN BAK: TÜM TAKIMIN SELAMLARI VAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bunun üzerine, "Tebrik ediyoruz. Grazie" yanıtını verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Tüm takımın selamları var, çocuklarımızı tebrik ediyoruz. Çok saygılar. Destekleriniz için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan A Milli Takıma tebrik

 

YORUM YAZ