Tunç Uncu'nun ailesine destek

Terör saldırısında hayatını kaybeden kulüp çalışanı Tunç Uncu’nun ailesine yardım konusu bugün netleşecek. Konuyla ilgili olarak FANATİK’e konuşan yönetici Hüseyin Mican, “Bu konu bizim için oldukça ciddi. Toplantının ardından elimizden gelen neyse yapacağız” diye konuştu.

13 Aralık 2016, Salı 02:30 Son Güncelleme:
- A +
Tunç Uncu'nun ailesine destek
Siyah-Beyazlılar’ın Kartal Yuvaları’ndan sorumlu yöneticisi Hüseyin Mican, geçtiğimiz cumartesi günü Vodafone Arena’nın yanında yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden kulüp personeli Tunç Uncu’ya yardım konusunda açıklamalarda bulundu.

FANATİK’e konuşan tecrübeli yönetici, Uncu’nun ailesine maddi destek için yapılacak kampanyanın henüz netleşmediğini söyledi. Mican, “Twitter üzerinden birçok spekülasyon yapılıyor. Ancak henüz atılan bir adım yok. Bu konudaki projelerimiz hazır. Yönetici arkadaşlarımızla yarın (bugün) yapacağımız kurul toplantısında düşüncelerimizi paylaşıp kararımızı vereceğiz. Bu konu bizim için oldukça ciddi. Bundan dolayı yönetici arkadaşlarımızla yapacağımız toplantı sonrasında harekete geçip elimizden gelen neyse yapacağız” ifadelerini kullandı.

Kartal Yuvası’na adı verilebilir

Beşiktaş Yönetimi’nin Tunç Uncu’nun ismini çalıştığı Vodafone Arena’daki Kartal Yuvası’na verebileceği konuşuluyor. Ek olarak Tunç Uncu’nun resmini taşıyan tişörtlerin de basılıp, gelirinin ailesine bağışlanması gündemde.     

Gökmen Özcan


Gaziantepspor İbrahim Üzülmez ile anlaştı


 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...