MENÜ

Transferde son durum

Transferde son durum

10 Ocak 2016, Pazar 12:00 Son Güncelleme:
- A +
Transferde son durum

'DENYS BOYKO TÜM ŞARTLARI ZORLUYOR'

Mandanda'dan kesin olarak hayır cevabını aldıktan sonra diğer adaylara yoğunlaşan Beşiktaş, Denys Boyko'nun peşini henüz bırakmış değil.

Transferde son durum

Dnipro'nun, Dynamo Kiev ile anlaşmasına rağmen Ukrayna'da kalmak istemeyen Boyko kulübünü Avrupa'da oynama isteği konusunda sonuna kadar zorluyor. Daha önceden Boyko için yaptığı teklifte ısrarcı olan Beşiktaş ise Ukrayna pazarında bekleme taktiğine geçmiş durumda.

Transferde son durum

'OSPİNA İMKANSIZ AMA YİNE DE UMUT KESİLMEDİ'

Başkan Fikret Orman'ın ısrarla istediği Arsenal'in yedek kalecisi Ospina için de şartları zorlamayı sürdüren siyah-beyazlılar, Arsene Wenger'in Kolombiyalı kaleciyi bırakmak istemediğini açıklamasına rağmen girişimlerini sürdürmeye devam ediyor.

Transferde son durum

Beşiktaş yine de 8 milyon Euro piyasa değeri olan kaleci için son bir girişim yapıp yeni bir teklif sunmuş olsa da Londra ekibi tarafından yine geri çevrildi.

Transferde son durum

Ancak siyah-beyazlılar, oyuncunun Arsenal'den ayrılıp sürekli oynayacağı bir takıma gitme isteğinin yeni bir umut doğurması ihtimaline karşılık son ana kadar bekleyecek.

Transferde son durum

'İKİNCİ SEÇENEK KİRALIK FORMÜLÜ'

Yönetimde öne çıkan diğer bir görüş ise kalecinin 6 aylığına kiralanıp sezon sonunda sözleşmesi biten ve söz alınan isimlerden birini takıma kazandırmak oldu. Ancak yaz transfer döneminde tekrar kaleci ile uğraşmak istemeyen siyah-beyazlılar kaleciyi bonservisi ile almak ve uzun süreli anlaşma yapmak istesede bazı kaleciler için kiralık teklifi de yapıldı.

Transferde son durum

Bu isimlerden biri olan Juventus'un yedek kalecisi Neto için olumlu gelişmeler yaşayan Beşiktaş, satın alma opsiyonlu olarak Juventus ile pazarlıklarını sürdürüyor.

Transferde son durum

Milan'ın yedek kalecisi Diego Lopez'i listeye dahil eden Beşiktaş 34 yaşındaki İspanyol kaleciyi son alternatiflerden biri olarak düşünüyor.

Transferde son durum

Beşiktaş'a menajerler tarafından önerilen kaleciler ise Valencia'dan Matthew Ryan, Cassio Ramos gibi isimler yönetim tarafından kabul görmedi.

Transferde son durum

'KALECİ TRANSFERİ öNCELİKLİ OLUNCA STOPER İKİNCİ PLANA DüŞTü'Bütün yoğunluğu kaleci transferine harcayan siyah-beyazlı yönetim stoper konusunda da sürekli girişimde bulunuyor.

Transferde son durum

Daha ilk baştan Dnipro'dan Douglas Silva için resmi teklif veren ve ret cevabı alan Beşiktaş gün geçtikçe Ukrayna ekibini köşeye sıkıştırmaya başladı.

Transferde son durum

Dnipro'nun transfer piyasasındaki tüm menajerleri devreye sokarak Douglas'ı pazarlamaya çalışmasına rağmen siyah-beyazlıların verdiği fiyata yaklaşmayan teklifler Beşiktaş'ın elini güçlendiriyor.

Transferde son durum

Douglas ve Boyko için yaptığı 6 milyon Euro'luk teklifi hala geçerli olan Beşiktaş, Dnipro'nun inadından vaz geçmesi halinde iki oyuncuyu da alıp transferi bitirecek.

Transferde son durum

Beşiktaş'ın diğer stoper adayları ise İsviçre'nin Sion takımından Leo Lacroix ve Corinthians forması giyen Felipe Augusto ve Şenol Güneş'in ilk tercih ettiği isim Serdar Aziz olarak görünüyor.

Transferde son durum

Beşiktaş'ta Ramon Motta'nın ardından takımdan ayrılacak olan Pedro Franco'nun San Lorenzo'ya gitmesi ise an meselesi.

Transferde son durum

Arjantin ekibi ile sezon sonunda satış opsiyonlu kiralık olarak anlaşan siyah-beyazlılar stoper transferinin bitmesi halinde Pedro Franco ile yollarını ayıracak.

Sıradaki haber yükleniyor...