Trabzonspor'dan son dakika sakatlık açıklaması

Trabzonspor'dan Beşiktaş maçı öncesi son dakika sakatlık açıklaması geldi. Bordo-Mavili kulüp Nwakaeme, Sturridge ve Hosseini’nin sağlık durumlarının detaylarını paylaştı.

19 Şubat 2020, Çarşamba 17:45 Son Güncelleme:
- A +
Trabzonspor'dan son dakika sakatlık açıklaması

Trabzonspor'dan Beşiktaş maçı öncesi son dakika sakatlık açıklaması geldi. Bordo-Mavili kulüp Nwakaeme, Sturridge ve Hosseini’nin sağlık durumlarının detaylarını paylaştı. Yapılan açıklamada Nwakaeme ve Sturridge'in Beşiktaş maçına yetişme ihtimali olduğu ancak Hosseini'nin 1 ila 3 hafta sahalardan uzak kalacağı duyuruldu.

İşte Trabzonspor'un yaptığı o açıklama...

Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven futbolcularımız Anthony Nwakaeme, Daniel Sturridge ve Majid Hosseini’nin sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Nwakaeme Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılıyor"

Futbolcularımızın tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Yaşar Kibar Güven, “Oyuncumuz Anthony Nwakaeme’de yapılan MR tetkikleri sonucunda ciddi bir sakatlık görülmemiş olup sağ arka adale grubunda sertlik ve spazm tespit edilmiştir. Bu teşhis neticesinde kısmi ve limitli antrenman yapabilen oyuncumuz günlük olarak takip edilerek hafta sonu oynayacağımız karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılmaktadır.

"Sturridge'in durumu maç saatinde netleşecek"

Pazartesi günü yapılan antrenmanda aldığı darbe sonucu sakatlanan Daniel Sturridge’in ise yapılan MR tetkiklerinde 1. Metatarsophalangeal joints (ayak başparmak ekleminde) ödem tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisi devam etmekte ve durumu maç saatinde netlik kazanacaktır.

"Hosseini'den kötü haber"

Sivasspor müsabakası öncesi ısınma esnasında sakatlanan Majid Hosseini’nin ise yapılan MR tetkiklerinde kasık adductor longus adelesinde grade 1 strain tespit edilmiştir. Tedavisi devam etmekte olan oyuncumuzun 1 - 3 hafta içerisinde sahalara dönmesi öngörülmektedir” dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...