Trabzonspor'dan dikkat çeken paylaşım

Süper Lig'de verilen ara 12 Haziran itibari ile sona eriyor. Lig lideri konumunda bulunan Trabzonspor da hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ayrıca Bordo Mavili ekip paylaşımında 2010-2011 sezonuna da göndermede bulundu.

29 Mayıs 2020, Cuma 11:09 Son Güncelleme:
- A +
Trabzonspor'dan dikkat çeken paylaşım

Türkiye Futbol Federasyonu, bugün yaptığı son toplantıyla, Süper Lig'in 12 Haziran'da başlamasını kararlaştırdı. Federasyon, sözlü olarak talep edilen küme düşmeme önerisini kabul etmezken; 5 oyuncu değişikliğini de uygulanacağını açıkladı.Bu açıklamanın ardından Süper Lig ekipleri tüm hızıyla hazırlıklarını sürdürmeye devam etti. Lig lideri konumunda bulunan Trabzonspor da rakiplerine gözdağı vermek için dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 

Bordo Mavili ekip, sosyal medyasında paylaştığı mesajda, "Biz gönüllerde biriz. Bordo-Mavi sevdalıları #SekizinciŞampiyonluk yolunda hep birlikteyiz! #BizB1riz #YanYana #Trabzonspor" ifadelerine yer verdi. Karadeniz ekibinin bu paylaşımı taraftarları tarafından kısa sürede büyük beğeni kazandı. Ayrıca bu paylaşımda 2010-2011 sezonuna da gönderme olduğu anlaşıldı.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...