MENÜ

Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasaray açıklaması! 'Biz şu ana kadar...'

Özellikle gelecek yazki transfer döneminde adı Galatasaray'la anılan Trabzonspor'un milli kalecisi Uğurcan Çakır'ın menajeri, William D'Avila Avrupa'dan önemli kulüplerle görüştüklerinin altını çizerken takımdaki geleceği hakkında da konuştu. İşte detaylar...

Uğurcan Çakır'ın menajerinden Galatasaray açıklaması! 'Biz şu ana kadar...'

Trabzonspor'un milli kalecisi Uğurcan Çakır, yakın dönemde menajerini değiştirdi ve yeni menajeri, milli eldivenin Trabzonspor'dan ayrılabileceğine vurgu yaptı. 

Haberin Devamı

Uğurcan Çakır'ın performansı

Trabzonspor altyapısından yetişen Uğurcan Çakır, bu sezon forma giydiği 40 karşılaşmasında kalesinde 49 gol gördü ve 12 maçta da kalesini gole kapattı. 28 yaşındaki başarılı kalecinin Trabzonspor ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2027 yılına kadar sürüyor.

Uğurcan Çakırın menajerinden Galatasaray açıklaması Biz şu ana kadar...

Galatasaray açıklaması!

Radyo Gol'e konuşan D'Avila şu ifadeleri kullandı: "Uğurcan Çakır üst düzey bir kaleci. Biz şu anda onun adına Türkiye dışındaki kulüplerle görüşüyoruz. Galatasaray üst düzeyde bir kulüp; ama zaten kalecileri var. Galatasaray'la Uğurcan hakkında şu ana kadar konuşmadım. Avrupa'dan önemli kulüpler ve Suudi Arabistan'ın en iyi kulüpleriyle görüşüyoruz."

Takımdan ayrılacak!

Daha önce Galatasaray'da forma giyen Peter Etebo, Emre Kılınç, Ndiaye ve Belhanda gibi oyuncuların menajerliğini yapan William D'Avila ile çalışmaya başlayan milli file bekçisinin sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haberin Devamı

Ertuğrul Doğan açıklamıştı!

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, Uğurcan Çakır'ın hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Uğurcan'ın Avrupa'da oynama düşüncesi var. Kendisine Avrupa'nın önemli kulüplerinden teklif gelirse yardımcı olacağımızın sözünü vermiştim. Şu an için resmi teklif olmasa da bazı kulüplerin bizle bağlantıya geçtiği doğrudur. Resmi bir şey geldikten sonra bunu konuşmak daha doğru olur.

YORUM YAZ