MENÜ

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor! Thiago için son bir hamle...

Trabzonspor, transferde gözünü karartırken Premier Lig devinin dünyaca ünlü yıldızı Thiago'dan vazgeçmiyor. Yıldız orta sahayı kadrosuna katmak için sınırlarını zorlayacak olan Fırtına, oyuncuyu ikna etmek için her yolu deneyecek. İspanyol yıldız için imza parası da önerilecek. İşte tüm detaylar...

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor! Thiago için son bir hamle...

Transferin başında gelen Orsic ve Fernandez sakatlandı, sonrasında ne yapılan hamleler ne de sonuçlar taraftarı memnun etti. Yönetim, son günlerde atağa kalkıp, birçok yıldızı takıma kazandırdı. 

Haberin Devamı

Pepe, Mendy ve Onuachu transferleri camiayı havaya sokarken daha önce de gündeme gelen dünyaca ünlü yıldız için yoklama yapılacak. Premier Lig devinin formasını giyen İspanyol süperstar için son bir fırsat kollanacak. Öte yandan, Trabzonspor'un şampiyonluğuna büyük bir katkı sunan Visca'nın takımdan ayrılacağı aktarılıyor. Detaylara göz atalım... 

Visca'ya yol göründü

Nenad Bjelica'nın da artık eskisi kadar 'olmazsa olmaz'ı olmayan Visca için sürpriz bir talep geldi. Visca'yı Türkiye'ye getiren Rams Başakşehir şimdi de yıldız oyuncuyu, İstanbul'a döndürmeyi amaçlıyor. Emre Belözoğlu ile gol atamadan 3'te 0 yapan Turuncu-Lacivertli ekip takımın başına Çağdaş Atan'ı getirmişti. Atan'ın da bu gol sorununu Başakşehir'de 110 gol, 118 asist yapan Visca ile çözmek istediği öğrenildi.

Haberin Devamı

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor Thiago için son bir hamle...

Merakla bekleniyor

İstanbul temsilcisi, transferin son 2 gününde Visca için ciddi bir operasyon yapacak. 33 yaşındaki futbolcu için Trabzonspor yönetimi ve teknik heyetinin ise vereceği karar merakla bekleniyor.

3 OYUNCU TAMAMEN İYİ DURUMDA

Başakşehir'de 21, Trabzonspor'da 39!

Başakşehir'deki 11 yıllık kariyerinde sadece 21 maç kaçıran Boşnak kanat, Trabzonspor'da ise sakatlıklardan başını kaldıramadı. Visca, Karadeniz devinde 1.5 yıldaki macerasında ise tam 39 maçı sakatlıklar nedeniyle kaçırdı. Bu durum da performansında düşüş yaşattı.

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor Thiago için son bir hamle...

Fırtına yeniden atağa kalktı

Yeniden ligde şampiyonluk potasına girmek için atağa geçen Fırtına, istediği gibi giremedi. Yeni transferler Orsic ve Fernandez sakatlanırken, diğer yandan da oynanan oyun ve yönetimin yaptığı hamleler taraftarı hiçbir şekilde memnun etmiyordu. Ancak transferin son günlerinde Fırtına, adeta şaha kalktı. Nicolas Pepe transferi Bordo-Mavili camiayı havaya sokarken, sonrasında gelen Batista Mendy ve Paul Onuachu isimleri ise Karadeniz devini yeniden iddialı bir konuma getirdi.

TRABZONSPOR'DAN THIAGO İÇİN SON BİR HAMLE

Trabzonspor’da kara bulutlar dağılırken, birkaç gün önce listeye giren Thiago için son bir hamle yapılacak. Transferin bitimine 1 gün kala Liverpool’un formasını giyen İspanyol süperstar ikna edilmeye çalışılacak. Her ne kadar gerçekleşmesi zor gözükse de yönetim bu isme fırsat transferi olarak bakıyor.

Haberin Devamı

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor Thiago için son bir hamle...

 

İmza parası verecekler

1 senelik kontratı kalan 32 yaşındaki futbolcuya daha önce söylendiği gibi imza parası da önerilecek. Bordo-Mavililer, bedelsiz bir şekilde bu transferi gerçekleştirmeyi deneyecek.

Trabzonspor karanlıktan aydınlığa çıkıyor Thiago için son bir hamle...

YORUM YAZ