Trabzonspor, Anthony Nwakaeme'yi resmen açıkladı! 'Benden hiç vazgeçmediniz'

Abdullah Avcı yönetimindeki Trabzonspor, Al Fayha'dan ayrılan Anthony Nwakaeme'yi kadrosuna kattı. Karadeniz ekibi transferi resmen açıkladı.

2018-2022 yılları arasında Süper Lig'de Trabzonspor'un formasını giyen Anthony Nwakaeme, yeniden Süper Lig'e döndü. Trabzonspor, yıldız futbolcuyu kadrosuna kattığını resmen duyurdu.

Haberin Devamı

Trabzonspor'un yayınladığı videoda konuşan Anthony Nwakaeme, "Merhaba Nwakaeme burada. Bu fırsatla birlikte Başkan Ertuğrul Doğan'a, Nevzat Kaya Bey'e ve şampiyon hoca Abdullah Avcı'ya bana ulaşmaları ve gelecek sezon Trabzonspor için tasarladıkları büyük planını benimle paylaştıkları için çok teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca büyük büyük teşekkürlerimi de benim "Aile" olarak nitelendirdiğim Trabzonspor taraftarına göndermek istiyorum. Çünkü hep benimle oldunuz, benden hiç vazgeçmediniz. Sosyal medyadaki bütün mesajlarınızı görüyorum ve her birinize desteğiniz için tek tek teşekkür ediyorum. Nwakaeme geliyor. Bize her yer Trabzon." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, Anthony Nwakaeme'yi resmen açıkladı!

SEZON PERFORMANSI

Anthony Nwakaeme, geride kalan sezonda Al Fayha formasını 27 maçta giydi. 35 yaşındaki kanat oyuncusu bu müsabakalarda 6 gol attı ve 5 asist üretti.

Haberin Devamı

TRABZONSPOR KARNESİ

Trabzonspor'daki 1. döneminde 145 maça çıkan Anthony Nwakaeme, söz konusu müsabakalarda 47 gol ve 40 asistlik performans sergiledi.

Trabzonspor, Anthony Nwakaemeyi resmen açıkladı Benden hiç vazgeçmediniz

YORUM YAZ