Son dakika | Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan Bakasetas ve transfer açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan Trabzon'da gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Doğan son dönemde çok konuşulan, Yunan oyuncu Bakasetas’ın sözleşmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayrıca Doğan transfer gündemindeki diğer isimlerle ilgili bilgiler de verdi...

Son dakika | Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan Bakasetas ve transfer açıklaması

TFF ve hakemlerle ilgili görüşlerinin değişmediğini aktaran Ertuğrul Doğan, Trabzonspor'un Transfer gündemine de değindi.

Haberin Devamı

Ertuğrul Doğan şu ifadeleri kullandı:

"Bizim federasyon başkanının şahsıyla alakalı bir düşüncemiz yok. Ben takımımın haklarını her şekilde savunurum.

TFF'nin iyi niyetini gördüğümüz şekilde yanında oluruz. Bizim kendisinden aldığı aksiyonları görmemiz gerekiyor. Yapılanlar ortada ve bunları görmezden gelemeyiz. Henüz bir adım görmedik, gördüğümüz zaman bakacağız. Tabi çok uzun zamanları da yok bunu da söyledik."

Mete Kalkavan konusunda kendilerine söz verildiğini söyleyen Doğan, bu sözün yerine getirilmesini beklediklerini bildirdi.

"NWAKAEME İLE GÖRÜŞTÜK"

Öte yandan Trabzonspor'un transfer gündemine de değinen Başkan Doğan, Anthony Nwakaeme ile görüştüklerini doğruladu.

Ertuğrul Doğan'dan Bakasetas açıklaması

Ertuğrul Doğan konuyla ilgili şöyle konuştu:

Haberin Devamı

"Anthony Nwakaeme için hocamızın görüştüğü doğru. Nevzat kardeşimizle görüşme yaptık. Teknik olarak onay gelmedi. Geldiği zamana geldiği zaman mali durum ve sağlık açısından karar vereceğiz. Sorunsuz kişiliğiyle sorun yaşatmamış artı olmuştur. İnceledikten sonra bir karar alınacaktır."

"BAKASETAS TEKLİFİMİZİ KABUL ETMEDİ"

Ertuğrul Doğan, Anastasios Bakasetas'la yapılan yeni sözleşme görüşmeleriyle ilgili de konuştu. Başkan Doğan, Bakasetas'a teklif yaptıklarını ancak oyuncunun bunu kabul etmediğini kaydederek, "Bakasetas şampiyonluğa oynayan bir kadroda oynamak istiyor. Belki kafasında ailesiyle birlikte başka ülkede yaşamak istiyor. Bakasetas'a karşı bir duruş benimsememiz lazım. Yıl sonu tekrar konuşacağız, planlarını konuşacağız." ifadelerini kullandı.

Son dakika | Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğandan Bakasetas ve transfer açıklaması

YORUM YAZ