MENÜ

Trabzonspor yorumu: Hala çok güçlü

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın Trabzonspor ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı gündemde. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, Trabzonspor'daki Abdullah Avcı gelişmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

09 Kasım 2020, Pazartesi 02:15 Son Güncelleme:
- A +

Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı ile anlaşma sağladı. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, Trabzonspor'daki Abdullah Avcı gelişmesiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Trabzonspor'un yaşadığı sıkıntıların üst üste geldiğini ifade eden Erman Özgür, "Trabzonspor'un başına bir takımın başına gelebilecek çok ekstra şeyler geldi. İşler kötü gitmiş olabilir belki yanlış teknik direktör seçimi de buna etken olmuştur kabul ediyorum. O zaman geçici teknik direktör seçmeyecektin." dedi.

Trabzonspor'un potansiyelli bir takım olduğunu ifade eden Erman Özgür, "Abdullah hocanın önünde önümüzdeki yılın başlangıcına kadar iki tane transfer dönemi var. Bu potansiyelli kadroya nokta transferler yaparsa bu takım hala çok iş yapar. Çünkü Türkiye'de altyapısı hala çok güçlü takım Trabzonspor. Altyapıdan oyuncu gelmeye devam edecektir." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...