Trabzonspor transfer haberleri | Sörloth'un olası transferine çarpıcı yorum!

Trabzonspor transfer haberleri... Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de gösterdiği performansın yanı sıra Uluslar Ligi'nde gösterdiği performansla da birçok kulübün transfer radarına giren Alexander Sörloth için en ciddi aday Leipzig. Yazarımız Cem Dizdar, Sörloth'un performansını ve Leipzig'e olası transferini TRT Spor'da değerlendirdi.

09 Eylül 2020, Çarşamba 13:41 Son Güncelleme:
- A +

Trabzonspor'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Trabzonspor'un Norveçli oyuncusu Alexander Sörloth, gösterdiği performansla birçok kulübün transfer radarına girmiş durumda.

Sörloth için en ciddi adayın Leipzig olduğu belirtilirken yazarımız Cem Dizdar, Sörloth'un olası transferini ve performansını TRT Spor'da yayınlanan Spor Manşet programında değerlendirdi.

Cem Dizdar, ''Ligin 4- 5 haftasında bile 'ya nedir bu tek ayaklı oyuncu? Tren gibi ağır' diyen insanların ağırlıklı olduğu bir yerden 'yeri dolmaz’ anlayışına evrildiysek bu Trabzonspor’un gücünü gösteren bir şey. Takım almış oyuncusunu bir yere götürmüş. Oyuncu da kendisine bir şeyler katmış, çalışmış, gelişmiş. Hayatta yeri dolmayacak insan yoktur. Leipzig bu oyuncuyu nedir istiyordur? Norveç alt yapısı, dinamizminden dolayı. Bütün meseleyi biraz buradan okumak gerekiyor.'' yorumunda bulundu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...