Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan açıklamalar...

Süper Lig, 12 Haziran'da kaldığı yerden devam ediyor! Bugün yapılan zirve sonucunda TFF Başkanı Nihat Özdemir yaptığı açıklamada corona virüs salgını nedeniyle ara verilen ligin 12 Haziran'da yeniden başlayacağını duyururken, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu bu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, "Şu anki şartlar oynamaya müsait değil." açıklamasını kaydetti. İşte Ağaoğlu'nun açıklamalarının tamamı!

06 Mayıs 2020, Çarşamba 17:49 Son Güncelleme:
- A +

Trabzonspor Başkanı ahmet Ağaoğlu, Süper Lig'in 12 Haziran'da tekrar başlayacağı yönünde alınan karara istinaden canlı yayında açıklamalarda bulundu. Ahmet Ağaoğlu, Devletin alacağı her karara Trabzonspor'un saygı duyduğunu ifade ederken, bir çok konuda ise soru işaretleri olduklarını vurguladı. Ahmet Ağaoğlu, "Federasyon burada sadece takvim belirlemiştir. Bu işin nihai kararı verecek olan Bakanlar Kurulu'dur ve hükümettir. Takvim olarak sıkıntılı bir takvim görünmüyor." sözlerini kaydetti.

Ahmet Ağaoğlu, "Eğer şartlar oynamaya müsait olursa, ki şu anda aslında değil. Zaten olsaydı bugün o ligi oynamış olurduk. Takvim olarak bir haftada iki maç oynayıp, 4-5 haftada bu işi bitirmek bizim kulüp olarak tercihimiz olurdu." yorumunda bulundu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...