TFF'den Milli Dayanışma Kampanyası'na dev destek

Türkiye Futbol Federasyonu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlar Kurulunun başlattığı destek kampanyası çağrısına kayıtsız kalmadı. TFF, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon 923 bin TL bağışladı.

31 Mart 2020, Salı 17:19 Son Güncelleme:
- A +
TFF'den Milli Dayanışma Kampanyası'na dev destek

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Milli Dayanışma Kampanyası’na dev bir destek geldi. TFF, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon 923 bin TL bağışlandığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz bize yeteriz Türkiyem" sözleriyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'nı Türkiye Futbol Federasyonu olarak tüm gücümüzle destekliyoruz.

TFF Yönetim Kurulumuz bugün telekonferans yöntemiyle yaptığı toplantıda, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla düzenlenen kampanyaya Cumhuriyetimiz ve Federasyonumuzun kuruluş tarihi olan 1923'ü temsilen 1 milyon 923 bin lira destekte bulunma kararı almıştır.

'Biz bize yeteriz' diyor, kronovirüs tehdidine karşı bu sıkıntılı günleri omuz omuza vererek birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza yürekten inanıyoruz.

Bu vesileyle, büyük fedakârlıklarla ülkemize hizmet eden başta sağlık çalışanlarımıza ve kampanyaya destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...