Terim'in keyfi yerinde

Riera'nın ardından Fatih Terim ve yardımcıları da sağlık kontrollerinden geçti. İmparator daha sonra, Medical Park Hastanesi'nde tedavileri süren hastaları ziyaret ederek imzalı forma verdi.

06 Eylül 2011, Salı 02:00 Son Güncelleme:
- A +
Terim'in keyfi yerinde

Fatih Terim, dün Bahçelievler Medical Park Hastanesi’ne giderek, burada sağlık kontrollerinden geçti. Terim’in yanı sıra yardımcıları Hasan Şaş, Ümit Davala ve kaleci antrenörü Claudio Taffarel de muayne oldu. Tecrübeli çalıştırıcı daha sonra, hastanede tedavileri devam eden bazı hastaları ziyaret etti. Karşılarında Terim’i gören hastalar hem çok şaşırdı, hem de oldukça sevindi. Başarılı teknik adam, imzaladığı Galatasaray formalarını dağıttığı hastalarla ve yakınlarıyla bir süre sohbet etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yüzü gülüyor

Tecrübeli çalıştırıcı, transferin son günlerinde peş peşe patlayan bombalarla iyice keyiflendi. Takımın son durumundan da oldukça memnun olan Fatih Terim’in yüzü gülüyor. Son yapılan transferlerle alternatifi bol bir kadroya sahip olan İmparator’un bundan sonraki tek temennisi, takımda ciddi bir sakatlığın yaşanmaması.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...