‘Tek hedef 4. yıldız’

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Fenerium mağazasında düzenlenen etkinlikte, taraftarlar için forma ve çeşitli ürünleri imzalayan Gökhan Gönül ile Bruno Alves, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

30 Ağustos 2014, Cumartesi 02:30 Son Güncelleme:
- A +
‘Tek hedef 4. yıldız’

Her zaman olduğu gibi yoğun olan organizasyonda özellikle Gökhan, 4. yıldız ve şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Milli futbolcu, "Bu yıl şampiyonluk daha da önemli. Dördüncü yıldızı bizimle birlikte kovalayan Galatasaray kadar, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da çok iyi takım olduğunu düşünüyorum. Onlar da şampiyonluk adayı. Süper Kupa'yı kazandık ve şimdi moralli bir şekilde Karabük maçıyla lige başlayacağız" dedi.

'Arkadan iş çevirmedik'

Teknik direktör Ersun Yanal'ın da gönderilmesiyle ilgili olarak Gökhan, "Biz her zaman doğru dürüst olduk. Kimsenin arkasından iş çevirmedik. Siz de (basın mensuplarını göstererek) hocanın telefonları var. Biz, ne zaman sıkıntılı olsa yanında olduk. Destek mi olduk, köstek mi olduk, arayıp sorabilirsiniz. Fenerbahçeliler, böyle dedikodu çıkaran insanlara inanmasın. Onların desteğine hep ihtiyacımız var. Çünkü onlarsız bir hiçiz" dedi. Alves de, "Hedefimiz geçen sezon olduğu gibi yine şampiyon olmak" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...