MENÜ

Taylan Antalyalı Galatasaray taraftarlarına mesaj: Hayal kırıklığına uğrattık

Süper Lig'de sezonu Antalyaspor maçı ile noktalayan Galatasaray'da Taylan Antalyalı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Beklentilerin uzağında kaldıklarını belirten Taylan Antalyalı, "Şanssızlıkla noktalanan geçen sezonun ardından büyük umutlarla başlayıp, çok emek verdiğimiz, elimizden geldiğince mücadele ettiğimiz bir sezondu fakat, beklentilerin çok uzağında kaldık ve taraftarımızı hayal kırıklığına uğrattık." ifadelerini kullandı.

21 Mayıs 2022, Cumartesi 18:31 Son Güncelleme:
- A +
Taylan Antalyalı Galatasaray taraftarlarına mesaj: Hayal kırıklığına uğrattık

Süper Lig 'de sezonu Antalyaspor maçı ile noktalayan Galatasaray 'da Taylan Antalyalı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 

Beklentilerin uzağında kaldıklarını belirten Taylan Antalyalı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Dün akşam uzun ve zorlu geçen bir sezonun son maçına çıktık. Şanssızlıkla noktalanan geçen sezonun ardından büyük umutlarla başlayıp, çok emek verdiğimiz, elimizden geldiğince mücadele ettiğimiz bir sezondu fakat, beklentilerin çok uzağında kaldık ve taraftarımızı hayal kırıklığına uğrattık. Bu nedenle oldukça üzgünüm. Buna rağmen; gelecek sezon daha da fazla çalışarak, nice zaferler elde etmek ve tekrar gurur duyacağımız bir takımın parçası olmak için sabırsızlanıyorum. Bu sezon yaşanan tüm hayal kırıklıklarına rağmen her zaman yanımızda olan büyük Galatasaray taraftarına, sonsuz teşekkür ediyorum."

Taylan Antalyalı'nın paylaşımı şu şekilde:


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...