MENÜ

Tam kadro "Evde Kal " çağrısı!

Demir Grup Sivasspor takımı tam kadro bir video paylaştı. Covid-19 salgınına dikkat çekmek adına farkındalık yaratmayı amaçlayan Rıza Çalımbay ve öğrencileri tüm Türkiye'ye "Evde Kal" çağrısında bulundu.

21 Mart 2020, Cumartesi 23:28 Son Güncelleme:
- A +

Türkiye'deki spor kulüpleri geniş kitlelere seslenmek ve farkındalık yaratmak adına sosyal medyayı etkili şekilde kullanıyor. Kulüplerin "Evde Kal" çağrısına Demir Grup Sivasspor da katıldı ve tüm Türkiye'yi evde kalmaya davet etti.

Sivasspor'un tam kadro çektiği videoya teknik direktör Rıza Çalımbay, "kendi sağlığınız için Türkiye'den çıkmayın, evlerinizden çıkmayın ve Sivas'tan çıkmayın" sözleriyle başlarken; futbolculardan Hakan Arslan, Aaron Appindangoye, Armin Djerlek, Barış Yardımcı, Samba Camara, Caner Osmanpaşa, Claudemir, Isaac Cofie, Emre Kılınç, Erdoğan Yeşilyurt, Fatih Aksoy, Fernando, Furkan Sağman, Arouna Kone, Marcelo Goiano, Mert Hakan Yandaş, Muammer Yıldırım, Paul Papp, Mamadou Samassa, Uğur Çiftçi ve Mustapha Yatabare'nin "Evde kal Sivas, evde kal Türkiye" sözleriyle video son buldu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...