MENÜ

'Takdir edilesi bir rol model!'

Fanatik internet yayın koordinatörümüz Umut Eken ve İstatistik sorumlumuz Aslıhan Çil, Fanatik Panorama programında Süper Lig'de oynanan 13. hafta maçlarını değerlendirdi. Trabzonspor - Galatasaray maçını gündemine alan Umut Eken, ''Sosa çok takdir edilesi bir rol model'' dedi.

04 Aralık 2019, Çarşamba 12:11 Son Güncelleme:
- A +

Süper Lig'de 13. hafta maçlarından biri olan Trabzonspor - Galatasaray maçını Fanatik TV'de yayınlanan Fanatik Panorama programında değerlendiren Umut Eken, ''Trabzonspor, kontra yapmaya çalıştı, maç çok uzun bir mesafede oynandı. Galatasaray bastırdı, Trabzonspor'un da hızlı ayakları vardı. Ünal Karaman da o yüzden oyuna Ekuban'ı aldı ama atakları sonuçlandıramadılar. Git-gel çok oldu, havada yağmurluydu '' dedi

Maçın öne çıkan oyuncusunu gündemine alan Umut Eken, ''Sosa çok başarılıydı. Biraz gergindi ama yorulmak ve durmak bilmeyen bir oyuncu. Maçı izlerken ekip arkadaşlarıma da ilettim, taç çizgisinin dibinden topu alıp ver-kaç yapıp ileri gidip sağ açığa top atmalar gibi çok örnekleri oldu. Çok başarılıydı. Sosa artık çok takdir edilesi bir rol model. Kaptan gibi kaptan oldu. '' dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...