MENÜ

Survivor'da flaş gelişme! Yeni takımlar belli oldu

Ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor 2022 All Star'da adım adım finale doğru yaklaşırken, Survivor'ın seyrini değiştirecek bir gelişme yaşandı. 21 Nisan'da yayınlanan yeni bölümde Acun Ilıcalı herkesin merakla beklediği yeni takımları açıkladı. İşte yeni kadrolar ve takımlar...

22 Nisan 2022, Cuma 01:24 Son Güncelleme:
- A +
Survivor'da flaş gelişme! Yeni takımlar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, Adem'in diziden sakatlanmasının ardından "İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Şu anda Adem'in sakatlığıyla bu biraz daha gündeme gelmiş oldu. Bu konuyla ilgili yeni bir bilgi vereceğim" açıklamasını yapmıştı. Daha sonra da Ilıcalı, konseyde takımların karışacağını ve perşembe günü yapılacak acil durum konseyinde takımların netleşeceğini duyurmuştu. Bu açıklamayla birlikte de yeni takımlar hem Survivor Ekstra'da hem de sosyal medyada tahmin edildi.

İşte yeni takımlar

21 Nisan'da yayınlanan yeni bölümde de Acun Ilıcalı konseyde yeni takımları açıkladı. Kadınlardan Ayşe ve Sude kırmızı takıma geçerken Nagihan da mavi takıma geçti. Erkeklerden de takım değiştiren isimler Gökhan, Perviz, Anıl ve Atakan oldu. 

Böylece kırmızı takımda Ayşe, Sude, Merve, Sema, Gökhan, Anıl, Adem, Barış, Batuhan yer aldı.

Mavi takımda ise Nagihan, Nisa, Evrim, Seda, Perviz, Atakan, Berkan, Ogeday, Hikmet yarışacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...