MENÜ

Survivor kim elendi? Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor All Star 2022 pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen yarışma Survivor'da yeni bir eleme heyecanı daha yaşandı. Survivor'da konsey toplandı ve gecenin sonunda bir kişi daha adaya ve hayallerine veda etmek zorunda kaldı. Yeni bölümde oynanan dokunulmazlık ödülünü kazanan takım da belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

21 Mart 2022, Pazartesi 09:23 Son Güncelleme:
- A +
Survivor kim elendi? Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor 2022 tüm heyecanıyla devam ediyor. İlgiyle izlenen yarışma Survivor'da bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2022'de ünlüler ve gönüllüler takımı bir kez daha karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadele sonrasında dokunulmazlık ödülünü kazanan takım belli oldu.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana geçen mücadeleyi ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler eleme konseyinde aralarından bir ismi seçmek zorunda kaldı.

20 MART SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor'da yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Sevilen yarışmada eleme adayları ünlülerden Mert ve Barış olmuştu. Bu akşamın üçüncü eleme adayı ise 7 oyla gönüllülerden Evrim oldu. Dördüncü eleme adayını performans birincisi Nagihan belirledi. Nagihan elenmesi yönünde Atakan dedi.

Peki, Survivor'da bu akşam kim elendi? İşte 20 Mart 2022 Survivor'da elenen isim..

Survivor'da büyük eleme heyecanının ardından yarışmaya veda eden isim Mert oldu.

KONSEYDE GERGİNLİK

Mert, Nisa'ya 'neden gülüyorsun, bence hoşuna gitti.' diyerek tepki gösterdi. Sude ise büyük şok yaşadı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...