MENÜ

Survivor 2021 başladı! İşte Survivor'un ilk gününde yaşananlar...

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüllüler adaya ayak basarken, Acun Ilıcalı'nın nasıl geleceği merak ediliyordu. Adaya köpek balığı şeklinde bir deniz aracıyla gelen Acun Ilıcalı sosyal medyaya damga vurdu.

10 Ocak 2021, Pazar 10:34 Son Güncelleme:
- A +
Survivor 2021 başladı! İşte Survivor'un ilk gününde yaşananlar...

Sevenleri tarafından büyük bir merakla beklenen Survivor 2021 başladı. Ünlüler ve Gönüllüler'in yarıştığı Survivor programına her yıl farklı bir giriş yapan Acun Ilıcalı'nın nasıl geleceği merak ediliyordu. Bir rutin haline gelen bu durum yine sosyal medyanın medyanın gündemine damga vurdu.


Önce Harley Davidson marka motosiklete binen ve ekibini yoldan alan Ilıcalı daha sonra herkesi şoka uğrattı. Köpek balığı şeklinde bir deniz aracıyla gelen Acun Ilıcalı sosyal medyaya damga vurdu. Innespace Seabreacher olarak bilinen deniz aracı bir yunusun hareketini taklit etme kabiliyetine sahip.

Deniz aracının fiyatı 80 bin dolar ile 100 bin dolar arasında değişiyor.
İLK OYUNU KİM KAZANDI? 

Survivor 2021'de ilk oyunun ödülü barakaydı. Sekizer kişinin yarıştığı oyunda her turda kaybeden takımdan bir kişi oyun dışı kaldı.

Kazanan takım için dezavantaj sayılan bu oyunda beş olan ödülü kazanacaktı. Ünlüler, oyunda üstünlüğü ele geçirdi ve 4-0 öne geçti.

Nefes kesen oyunda Gönüllüler skoru 4-1 yapsalar bile Ünlüler son oyunu kaybetmedi ve Survivor 2021'deki ilk ödül oyununu 5-1'lik skorla kazanmış oldu.


İKİNCİ ÖDÜL OYUNU GÖNÜLÜLERİN

Ünlüler ve gönüllüler ikinci oyunda olta ve zıpkın takımı için karşı karşıya geldi. Oyuna hızlı bir başlangıç yapan gönüllüler 10 -7'lik skorla ödül oyununu kazandı.

GÖNÜLLÜLERDEN BİR YARIŞMACI ÜNLÜLER TAKIMINA GEÇTİ

6 erkek 6 kadın olmak üzere 12 yarışmacıdan oluşan gönüllüler takımı Survivor'ın ilk günü konseye gitti. 6 kadın yarışmacıdan birinin ünlüler takımına geçmesi için oylama yapan gönüllüler, ünlüler takımına İlayda Şeker'i gönderdi ve takımlar 11-11 eşitlendi.YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...