Sürpriz Memphis Depay gelişmesi

Sürpriz Memphis Depay gelişmesi

15 Aralık 2016, Perşembe 02:00
- A +

Portekizli menacer, Depay ve Schneiderlin gibi şans bulamayan oyuncular konusunda açıklama yaptı. Mourinho, “Gelecek tüm tekliflere açığım. Oyuncum da gelip, kalmak istemediğini söylerse, istediği takıma gidebilir dedi.

Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan Memphis Depay ile ilgili olarak İngiltere’den güzel bir haber geldi.

Manchester United Menaceri Jose Mourinho, İngiliz gazetecilerin takımda şans bulamayan futbolcularla ilgili sorduğu bir soruya açık yüreklilikle yanıt verdi.

 Mata örneği

Mata örneği

Mourinho, özellikle Depay ve Schneiderlin özelinde sorulan, “Şans bulamayan oyuncuların ayrılmasına izin verir misiniz? sorusunu, “Her zaman her oyuncuma karşı gelen tekliflere açığım. Ancak daha çok oyuncularımı dinlemeye çalışırım. Eğer bir futbolcum bana gelip, mutsuz olduğunu söylerse onu takımda tutmaya çalışmam. Rakibime gidecek olsa bile! Örneğin Juan Mata, ben Chelsea menaceriyken Manchester United’a transfer oldu. Benim bakış açıma göre bundan bir problem yok diyerek cevapladı.

‘Fener teklif yaptı’

‘Fener teklif yaptı’

İngiliz gazeteci Dean Jones ise Fenerbahçe’nin Depay’ı kiralamak için teklif yaptığını, anlaşmanın kaderinin Jose Mourinho’nun elinde olduğunu söyledi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.