Süren'den ağır suçlama!

Cim Bom'un eski başkanı, “Tribündeki hadiselerin yönetimin bilgisi haricinde olduğuna beni kimse ikna edemez. Ben bunu yutmam” diyerek Adnan Polat yönetimini adres gösterdi!

16 Nisan 2010, Cuma 04:30
- A +
Süren'den ağır suçlama!

1996-2001 yılları arasında başkanlık koltuğunda oturan Faruk Süren, gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Lig TV’de ‘2’ye 1’ programının konuğu olan Süren, Diyarbakır maçındaki protestoların yönetimin bilgisi haricinde yapılamayacağını ileri sürdü. Aslan’ın eski patronunun açıklamalarının satırbaşları şöyle: “Genelde mutsuz bir kesim var Galatasaray’da. Hem sportif hem idari hem de mali açıdan memnun olunmayan bir durum var... En isabetli transfer Neill. De Sanctis’in gönderilip, Leo Franco’nun alınması ise yanlış... Şu anda bizler-sizler diye ayrım var kulüpte. ‘En iyisini ben biliyorum’ felsefesi yanlış...

‘Taraftar silah olarak kullanılamaz!’
Bana göre Rijkaard mutsuz. Bir kere ailesi burada değil. Bekarken de mutlu olabilirsiniz ama ben onun mutsuz olduğunu düşünüyorum... Tribündeki hadiselerin yönetimin bilgisi haricinde oluşmuş olacağına beni kimse ikna edemez. Ben bunu yutmam. Başkası olabilir ama ben bunu yutmam. Kamuoyu oluşturup, futbolcudan kurtulmak için yapılır bu tip şeyler... Taraftar taraftarlığını bilecek, yönetim yönetimliğini... Yönetim taraftarı silah olarak kullanmayacak...”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.