MENÜ

Super Mario Odyssey PC’de!

Switch emülatörü Yuzu, inanılmaz bir hızla gelişmeye devam ediyor. Ocak ayından beri geliştirilmekte olan Yuzu adlı Nintendo Switch emülatörünün geliştiricileri, sadece 9 ay içerisinde Nintendo Switch’e özel olarak yapılmış Super Mario Odyssey‘i 10-70 fps civarında açabilmeyi başardı.

11 Eylül 2018, Salı 10:06 Son Güncelleme:
- A +
Super Mario Odyssey PC’de!

Şu an biraz fazla render sorunu ve kararlılık problemleri ile oynanabilir seviyede olmaktan uzak olsa da, geliştiriciler aynı sorunlardan muzdarip One Piece Unlimited Worl’u de 2 ay gibi bir sürede 60 fps ve render sorunsuz olarak çalışacak duruma getirmeyi başarmışlardı.

Bir başka emülatör olan Ryujinx adlı emülatörün geliştiricileri ile ortaklaşa çalışan geliştiriciler, emülatör tarihinde görülmemiş bir hızla ilerleme kaydetmekteler. Bu hızda geliştirme süreci devam ederse, sadece 3-4 hafta gibi bir süre sonra Super Mario Odyssey bilgisayarlarda oynanabilir hale gelmiş olacak.

Önemli Not: Geçen hafta Yuzu emülatöründen 60 fps oynuyormuş gibi kayıt alabilen bir yazılım yayınlandı. İnternetteki “60 Fps Oynama Ayarları” gibi videolarda paylaşılan dosyalara inanıp, olası virüslü dosyaları indirmeyin. (ShiftDelete)


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...