"Süper Lig'e çıkacağımız günü bekliyoruz"

Göztepe'nin kulüp başkanı İmam Altınbaş, "Süper Lig'e çıkacağımız o günü, heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

06 Eylül 2011, Salı 14:33
- A +
'Süper Lig'e çıkacağımız günü bekliyoruz'

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Göztepe’nin kulüp başkanı İmam Altınbaş, "Süper Lig’e çıkacağımız o günü, heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Altınbaş, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, geçen sezon yaptıkları başarı işler sonucunda Bank Asya 1. Lig’e yükselmeyi hak ettiklerini belirtti.

Yeni sezonda da hedefe odaklı yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini anlatan Altınbaş, şöyle devam etti:
"Süper Lig’e çıkacağımız o günü heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu dileğimizi, başarıya inanmış ve kurum kültüründen beslenecek olan yeni takviye futbolcu kadrolarımızla birlikte hayata geçireceğimize inanıyoruz. Bu inancımızdaki en büyük dayanak takımı iyi ve kötü gününde yalnız bırakmayan taraftarlarımız.
Geçen 4 yıllık süre içinde, sportif alanda kurumsallığı ilke edinmiş bir yapının çatısı altında, Göztepe’nin yüksek hedeflerine uygun, başarıyı, istikrarı, çağdaş çalışma sistemini benimsemiş, sportif alanda Göztepelilik ruhunu ve spor kültürünü kazanmış ve bunu misyon edinmiş bir ekiple yolumuza devam ediyoruz."
Altınbaş, hedeflere bir adım daha yaklaştıkları yeni sezonda Göztepe camiası olarak, fair-play ruhunun öncelikli olduğu, futbolun modern ve kendine yakışan temiz yüzüne uygun ve değerlerimizin korunduğu, kaliteli ve rekabetçi, renkli ve güzel bir lig ortamının oluşmasını diledi.

Altınbaş, açıklamasını şöyle tamamladı:
"Sorunları, problemleri, olayları değil, başarıları konuşacağımız bir gelecekte buluşmak üzere, Göztepe’nin kurulduğu günden bu günlere gelene kadar kazandığımız başarılarda emeği geçenlere, teknik heyetimize, futbolcularımıza, yönetici ve idarecilerimize, her ne olursa olsun bütün koşullarda yanımızda olan, nefes olan, ses olan taraftarımıza, teşekkürlerimi sunuyor, hayırlı, başarılı yeni bir sezon diliyorum."

AA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...